+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
ikinci el alınır nasıl çalışır?

İkinci El Alınır Nasıl Çalışır?

Bizi Aradığınız anda başlayan süreç, adresinize gelerek nakit olarak ikinci el cihazlarınızı alana kadar devam etmekte ve bu çalışma şeklini bu sayfamızda detaylandırmaktayız.

Tamamen şeffaf satın alma ilkesine dayanan hizmet anlayışımız, satmak istediğiniz, çalışır durumda ki ikinci el cihazlarınızı piyasa değerinde nakit olarak adresinizden satın alma hizmeti sunmaktadır. İstanbul içi bulunduğunuz bölgeden bizi aramanız yeterli olacaktır.

İkinci El Alınır Adım Adım satın alma işlemi :

İstanbul içinde ikinci el satmak isteyen kişi arar. Marka ve model bilgisi iletir.
WhatSapp üzerinden Fotoğrafları, varsa faturası talep edilir.
Ortalama fiyat belirlenir. Cihaz tam belirtildiği gibi ise net rakam konuşulur.

İkinci el cihazını satmak isteyen müşterinin bulunduğu adrese ekip yönlendirilir. 2 Saat içerisinde adrese ulaşan ekip cihazı nakit karşılığında teslim alır.

İkinci El Bilgisayar satın almak istiyorum, ikinci el cep telefonu almak istiyorum, Macbook almak istiyorum diyenler için, Asaf ikinci el bilgisayar alınır firması bir telefon kadar yakınınızdadır.

İkinci El Asaf Bilgisayar Firması Şeffaf Çalışma Prensibi

Asus Bilgisayar markası başta olmak üzere, Apple Macbook, HP, Samsung, CESPER, IBM, Lenova, MSI, Acer, gibi bir çok marka ve yüzlerce modelleri adresinizden satın alma hizmetini gerçekleştirirken çalışma sürecini, sahip olduğunuz cihazı tarafımıza Whatsapp üzerinden gönderdikten sonra fiyat ve adresinize gelme aşaması ile devam eder ve adresinizden satın aldıktan sonra tamamlanır.

WhatsApp WhatSapp Hattı