+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Playstation Alan Yerler İstanbul Profesyonel Satın Alma Hizmeti

WhatsApp Üzerinden Satmak İstediğiniz ikinci el Playstation Cihazının Fotoğrafını İletin. Satmak istediğiniz Playstation modelinin, fotoğraflarını bize göndererek, ortalama bir fiyat öğrenme imkanı da mevcut olup, fiyatta karar kılındığında, alanında eğitimli ve güler yüzlü personelimizi yönlendirmekteyiz.

Gelen ekibimiz, cihazı inceledikten sonra size Net fiyatı belirler ve ödemesini size nakit olarak yapar. İşleyiş tamamen şeffaf ve mutlu müşteri ilişkileri kapsamında gerçekleşmektedir.

ikinci el playstation alınır

Değişmeyen Oyun Tutkusu PlayStation

Bir heyecan ve tutku ile dünyanın her yerinde oynanan PlayStation oyunları, ülkemizde de en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. PES ve FİFA oyunları haricinde bir çok oyun oynama fırsatı bulunan ve yüksek çözünürlükte bir kaliteye sahip dünya devi PlayStation oyunundan sıkılan ve satmak isteyenler için, değerinde nakit olarak alacak İstanbul merkezli bir firma size, oturduğunuz yerden satın alma hizmetini şeffaf bir şekilde sunmaktadır. PlayStation alan kişilerin bazıları, bu tutku ve heyecanı kısa sürede üzerinden atarak elinde ki cihazı satma kararı alır. Bu durumda devreye giren firmamız, adresinize gelerek değerinde satın almaktadır.

İkinci El PlayStation Alımlarında Fiyatı Belirleyen Faktörler Nelerdir?

İlk olarak satmak istediğiniz ikinci el Playstation modeli ve kolların olup olmaması, kolların çalışma durumu piyasa değerini belirlemektedir. Piyasa fiyatını baz alan firmamız, ikinci el sebebi ile, ürünün çizik olup olmadığı, kullanılabilirlik durumu göz önünde bulundurulur. Faturası, Garantisi olup olmadığı ve servise girip girmediği de önemli faktörler arasındadır. Ürünü satan kişiden firma mutlaka fatura talep etmektedir. Çok eski bir ürün ve faturasız ise, fiyat faktörü bu doğrultuda değişim gösterebilmektedir.

7 Yılı aşan teknoloji ürünleri – yerinde – satın alma hizmeti sunan firmamız, alanında uzman ekibi ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Şeffaflık ve Güvenilirlik ilkesini ön planda tutarak ikinci El PlayStation Satın Alma hizmetlerini İstanbul genelinde sunan ekibimiz ile çalışmaktan büyük mutluluk duyacağınızı belirtmek istiyoruz. PlayStation Almak isteyenler için tavsiye, bilgi ve detayları Blog bölümünden takip edebilirsiniz.

ikinci el playstation 4 istanbul

İkinci el piyasasında bile dünyaca ünlü dev markaların cihaz modelleri değerini korumaya devam etmektedir. Bu noktada satmak istediğiniz PlayStation cihazlarınız için bizi arayarak, değerinde fiyat alabilme imkanı sunmaktayız. Eğer İstanbul içerisinde iseniz Bizi aramadan karar vermeyin.

İkinci El Playstation Adresinizden Nakit Alınır

İkinci El Playstation Alan Yerler, ikinci El Playstation 4 Alınır, ikinci El Playstation Fiyatları için ikincielalinir.net adresimizden fiyat sorabilirsiniz.

WhatsApp WhatSapp Hattı