+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci el MSİ Oyun Bilgisayarı

İkinci el MSİ Oyun Bilgisayarı

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Oyun bilgisayarı denildiğinde akla ilk gelen marka genellikle MSI’dir. Bu ilanımızda karşınıza ikinci el Msi katana gf66 11ug-843 uk modeli ile çıkıyoruz. Bilgisayar yaklaşık 1 yıl önce Londra’dan alınmıştır. Mimarlık fakültesinde okuyan bir arkadaşımız tarafından çok az kullanılmıştır. Dolayısı ile oyun oynanmamış, bilgisayar yorulmamıştır. Özellik olarak bakıldığında Türkiye’de eşdeğer özelliklerde olan modellerin fiyatları 50.000₺-60.000₺ tutarında seyir etmektedir. Tam olarak fiyat performans ürünüdür. Bilgisayarın yurtdışından alınması sebebi ile garantisi maalesef bulunmamaktadır. Bilgisayarı almak isterseniz İstanbul Çekmeköy’de bulunan ofisimizden uzun uzun test ederek alabilirsiniz. Eğer sizde ikinci el Msi oyun bilgisayarı arıyorsanız bizi arayabilirsiniz. Bu bağlamda Sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

Msı Katana GF66 11ug-843 UK Model Özellikleri

  • Marka: MSI Dizüstü Bilgisayar
  • Model adı: 9S7-158112-843
  • Ekran boyutu 15.6
  • Renk Siyah
  • Sabit disk boyutu 512GB
  • CPU modeli Çekirdek I7 11800H
  • RAM belleğinin yüklü boyutu 16 GB
  • İşletim sistemi Windows 11 Ana Sayfası
  • Ekran Kartı : MSI Geforce 3070 8 Gb Ekran Kartı

Bilgisayarın özellikleri genel olarak bu şekildedir. İkinci el MSİ marka model bilgisayarlarınızı adresinizden nakit alıyoruz. 2. el msi bilgisayar alan yerler arayışınız var ise bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkinci El Vlog Kamerası Canon Eos R100

2, el olarak satın aldığımız ürünler arasında fotoğraf makineleri de bulunmaktadır. Satışa sunduğumuz model Canon Eos r100 modelidir. Üzerinde 18-45 mm lensi ile beraber verilecektir. Yanında ek olarak 16 Gb ekran kartı ve orjinal Canon çanta ile teslim edilecektir. Sıfır modeli arasında yaklaşık 10.000₺ fiyat farkı bulunmaktadır. Resimleri ve fiyatı ekte bulabilirsiniz.

Razer Raptor 27 İnch 165 Hz 1 Ms

Görüldüğü gibi, ürün yelpazemiz oldukça geniş. Bizimde ilk defa karşılaştığımız bu ürün piyasa fiyatının neredeyse yarısına satılıktır. Çok kaliteli bir görsele sahip olan bu modelin, ayak kısmı döküm demirden imal edilmiş. Oldukça dayanıklı ve ağır. Arka kısmı kumaş ile kaplanmış, ilginç bir tasarımı bulunmaktadır. Aynı şekilde bu ürünümüz için de yorumlarda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İkinci El Elektronik Ürün Alım Satım

Satmak istediğiniz elektronik ürünlerinizi bizi arayarak değerlendirebilirsiniz. Cep telefonu, fotoğraf makinesi, oyuncu bilgisayarı ve diğer kullanıbilecek ürünlerin alımını yapıyoruz. İkinci el kahve makinesi alan yerler arayışınız var ise bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı