+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
İkinci El Bilgisayar Alınır

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler Satın Alma Hizmeti

İkinci El Alınır firması olarak, İkinci El Bilgisayar ve Laptop alan yerler noktasında profesyonel bir hizmet sağlayan uzman ekibimiz, 7/24 teknolojik ürünler alım hizmeti sağlamaktadır. İkinci El Masa Üstü Bilgisayar ya da Laptop satmak istediğinizde çağrı merkezi numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir.

Dilerseniz WhatsApp numaramızdan satmak istediğiniz ürün fotoğrafını göndererek ürün özelliklerini belirtmeniz doğrultusunda, değerinde fiyat belirterek, fiyat anlaşması sağlandığında oturduğunuz ev ya da iş yerinize ekibimiz gelerek satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Satın alma noktasında profesyonel çözümler sunan Asaf Bilgisayar Ltd. ikincielalinir.net internet sitesi bünyesinde değerinde müşterilerimizi yormadan kendi yerinde nakit olarak Bilgisayar, Masa üstü bilgisayar, Dizüstü bilgisayar ve Notebook gibi cihazların alımını yapmaktadır.

0532 270 18 82

İstanbul ikinci El Bilgisayar Alan Yerler Şeffaf Satın Alma İşlemi

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikinci el Bilgisayar ve Laptop satın alma işlemi sunan firmamız, fiyat politikası ve satın alma sürecinde tamamen şeffaf bir politika izlemekte ve teknolojik ürününün değerinde alım gerçekleştirmektedir. Bulunduğunuz adrese gelen Uzman ekibimiz ürünü inceler ve değerinde fiyat belirleyerek sizlere bu fiyatın neye göre olduğunu şeffaf bir dille beyan eder ve imza karşılığında ürün bedelini nakit ödeyerek sizden satın alır.

Mutlu Müşteri Memnuniyeti Esas Alınır

İkinci El Bilgisayar, Leptop, Macbook, Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi alan firmamız, satın alma işleminde öncelikli olarak, mutlu müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Müşteriyi doğru bilgilendiren, satın almak istediği ürün için en doğru değer fiyatını biçen uzman ekibimiz, müşterilerin yanından, satın alma sürecinde mutlu olmalarının sağlanmasıdır.

Değerinde Nakit Satın Alma

İkinci El Bilgisayar ürünleriniz değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Bir telefon ile bizi arayarak bilgisayarınızın özelliklerini belirtmeniz yeterlidir.

Tüm markalar için doğru adres

Başta Asus, HP, Samsung, Lenova, Sony başta olmak üzere tüm uluslararası marka bilgisayarlarınızı İstanbul içi adresinizden nakit alıyoruz.

İkinci El Bilgisayar ve Laptop Alımlarında Fiyatı Belirleyen Faktörler

Satmak istenilen teknolojik ürünlerin teknik özellikleri piyasa fiyatını belirlemektedir. Piyasa fiyatını baz alan firmamız, ikinci el olduğu için, ürünün çizik olup olmadığı, kullanılabilirlik durumu göz önünde bulundurulur. İkinci en önemli faktörlerden biri ise, faturanın olmasıdır. Ürünü satan kişiden firma mutlaka fatura sorar. Çok eski bir ürün ve faturasız ise, fiyat faktörü bu doğrultuda değişim gösterebilmektedir.

Kurumsal firmalar için Bilgisayar, Laptop revize işlemlerinde özel çözümler sunan firmamız, bu alanda A’dan Z’ye özel çözümlerde sunmaktadır.

ikinci El Bilgisayar Alan Yerler olarak, sunmuş olduğumuz özel çözümler ve ayrıcalıklı hizmetler doğrultusunda yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan firmamıza bir telefon ile hemen ulaşabilirsiniz.

Piyasada En Çok İlgi Gören İkinci El Bilgisayar ve Laptop Markaları

Başta dünyaca ünlü Bilgisayar markası olan, Asus ilgi görmekte ve kalitesi noktasında büyük başarılara imza atmış ve kendini sektörde liderliğe oturtmuş markalar arasında yerini alır. Sonrasında, Toshiba, Lenova, Samsung, Acer, HP, Dell, MSI markaları kalite ve talep noktasında en ünlü markalardır. Bu markaların ikinci el piyasasıda kolay kolay fiyat kaybı yaşatmaz. Bu markalar haricinde ikinci el bilgisayar alan yerler, firmamız bünyesinde yer alan Profesyonel ekibimiz marka ve ürünler noktasında sizlere satın alma desteği sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

İkinci El MacBook Ayrı Bir Kulvara Hakimdir: MacBook kendini diğer bilgisayar / Laptop markalarından ayrı bir sınıfta tutar. Bu sebeple “İkinci El MacBook Alan Yerler” sayfamızda daha ayrıntılı olarak yer veriyoruz. MacBook Pro ve MacBook Air ikinci el Laptop fiyatlarıda temiz, gözü bozan kılcal çizikleri olmadığı sürece ve faturası da varsa fiyat noktasında kolay kolay düşüş yaşatmaz ve talep oldukça fazladır.

İkinci El ve Sıfır Bilgisayar Alan Yerler Noktasında Bizi Aramadan Karar Vermeyin

5 yılı aşkın bir süredir Sektörde lider firma olma yolunda profesyonel çözümler üreten şirketimiz, tüm ekip kadromuz ile birlikte sektöre yön veren satın alma sürecini sürdürmekteyiz. Alanında uzman ekip kadrosu ile özel satın alma çözümleri üreten firmamız, sağladığı müşteri yerinde hizmet politikası ile hızlı ve etkili bir hizmet  oluşturmakta ve satın alma sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İkinciELAlinir.Net, İkinci El Bilgisayar Alım hizmeti, Yılların Deneyimi Yanı Sıra Belirli Prosedürler Üzerine Kurulmuş ve Müşteri Memnuniyeti kapsamında, çalışmalarına devam eden bir firmadır. Aynı gün ekspertiz yaparak ürününüzün değerinde rakam belirlenir. Gerçek değerinde ve nakit satın alım işlemi yapıyoruz.

İkinci El Aldığımız Bilgisayar, Macbook ve Laptop Cihaz Markalarından Bazıları 2. El Bilgisayar Alan Yerler – Ürün Hizmet Markaları: HP, ACER, Asus, Macbook, Dell, Samsung, Sony, Toshiba

2. EL BİLGİSAYAR ALINIR

istanbul, tüm ilçelerinden bizleri arayarak satmak istediğiniz 2. el bilgisayar ürünleriniz için fiyat ve diğer detaylı bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp WhatSapp Hattı