+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Alınır Kurumsal Firma Profili

İkinci El Alınır olarak şirketimiz, şeffaf ve ilkeli Satın Alma hizmetini, yüksek müşteri memnuniyeti ile yansıtarak  çalışmalarını yürütmektedir. Bilgisayar, Cep Telefonu, Macbook, Fotoğraf Makinesi, PlayStation, Televizyon ve Drone gibi tüm sıfır ve ikinci el teknolojik ürünleri adresinizden değerinde alım yapan firmamız bir telefon kadar uzağınızda.

Asaf Bilgisayar olarak, özellikle ikinci el teknoloji ürünleri üzerine çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Satın alma sürecini tüm şeffaflık ve özveriyle sürdürüyoruz. Satmak istediğiniz marka ve model ikinci el ürünlerinizi bizi Whatsapp üzerinden yada telefon ile bildirmeniz yeterli.

“Satış yapma ve satın alma süreçlerini ticari etik ve olgu içinde gerçekleştiren firma, ilk planda kazancı ile değil başarısı ile mutlu olduğunu hissettirendir.”

İkinci El Satın Alma Sürecinde Elimizden Gelenin En iyisini Yapmaya Kararlıyız!

Olağanüstü olduğumuza inanıyoruz. Söylediğimiz için değil, çok çalıştığımız için. Kendimizi adamış, kararlı ve odaklıyız. Tüm ekibimizin en iyi şekilde ve büyük bir özveri ile çalıştığına inanıyoruz. Ortak bir kültür ve ahlak yoluyla her türlü zorluğun üstesinden gelmekteyiz.

Şirket Vizyonumuz

Deneyimli Ekip

İstanbul merkezli faaliyet gösteren ikinci el teknolojik ürünleri satın alan firmamız bünyesinde, bu süreci başarılı bir şekilde kordine eden deneyimli ekiplerimiz vardır.

Değerinde Fiyat

Satmak istediğiniz ürünleri, marka ve model niteliklerine göre değerinde fiyat verilmektedir.

Ayrıcalıklı Hizmet

Adresinize gelerek satın alma hizmetini gerçekleştiren firmamız, şeffaf, güvenli ve net bir çalışma yürütmektedir.

Neden Biz?

İkinci El Alınır sitemiz üzerinden Asaf Bilgisayar olarak, 5 yılı aşan deneyim ve tecrübe sürecinin en başından itibaren şeffaf ve ilkeli çizgi doğrultusunda satın alma hizmeti sağladık. Bu ilkelerin dışına çıkmadan, ikinci el cihazların durumu göz önünde bulundurularak fiyat belirledik ve müşterilerimize açık ve net şekilde bu şeffaflığı sunduk.

Bu yaptığımız her şeyin temel taşını oluşturmuştur. İkinci El Satınalma firmanızı, ikinci el teknolojik ürünler satmak isteyen herkesin, özel ihtiyaçlarını ve hemen kullanabileceğiniz ve emin olabileceğiniz sonuçları önemsiyoruz.

İkinci El Teknoloji Ürünleri Satın Alma Sürecinde Lider Firma - Asaf Bilgisayar

Neden İkinci El Asaf Bilgisayar Firmasını Tercih Etmeliyiz?

Asaf ikinci El Bilgisayar Alan Yerler olarak firmamız, yukarıda yer verdiğimiz ilkeler kapsamında çalışmalar yürütmekte olup, müşterilerimize en doğru bilgiyi ve en iyi hizmeti eş zamanlı olarak sunmaktadır. Eğer İstanbul ilinde iseniz, bizi arayarak bu kaliteli hizmeti hissetmenin ayrıcalığını sizde yaşayabilirsiniz. Eğer “Cep Telefonumu Satmak İstiyorum.” diyorsanız ve fiyat almak istiyorsanız hemen Whatsapp üzerinden telefon marka ve model bilgisini aktarmanız ve hangi ilçede olduğunuzu beyan etmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp WhatSapp Hattı