+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Ümraniye İkinci El Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler
ikinci el alan yerler

Birçok ilimizde hizmet veren www.ikincielalınır.net ailesi olarak artık Ümraniye İlçemizin 37 mahallesinde;
Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağan Evler Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Finanskent Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Necip fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yukarıdudullu Mahallesinde de siz değerli kullanıcıların hizmetindeyiz. Ümraniye ikinci el alan yerler, ümraniye 2, el alanlar
Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan en kısa süre içerisinde satmak istediğiniz ürününüzü kapınızdan, size uygun olan ödeme yöntemlerinden biri ile (havale, eft veya nakit ödeme) değerinde teslim alıyoruz.

Ümraniye ikinci el bilgisayar alan yerler


Yeni model bilgisayarlarımızın windows 11 güncellemeleri gelmiştir. windows 11 sistem gereksinimleri kısaca;
1 GHz ve 2 veya daha fazla çekirdekli 64 bit işlemci,
4 GB RAM
64 GB veya daha büyük HDD veya SSD
TPM 2,0 ve directX 12
720P ve 8 bit ekran.
Bu özelliklerin altında kalan bilgisayarlar windows 11 güncellemesini alamadığı gibi bu özellik sınırına yakın olan bilgisayarlar da Windows 11 kurulumundan sonra donma ve kasma gibi problemler görülmektedir. Rahat bir kullanım için çok daha üstün özelliklere sahip bir bilgisayar kullanmak gerekir. Kullandıkları mevcut bilgisayarlarından memnun olmayan kullanıcılar Ümraniye ikinci el bilgisayar alan yerler başlığı altındaki whatsapp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Ümraniye ikinci el cep telefonu alan yerler


Cep telefonlarımızın gün içinde biten şarj sorunu nedeni ile powerbank kullanımı son dönemlerde oldukça arttığı gibi piyasada birçok çeşit ve model powerbank bulunmaktadır. Günün koşuşturmacası içerisinde cep telefonumuzun enerji ihtiyacını karşılamak için yanımızda powerbank bulundurmaya başladık. her ne kadar slim powerbankler alsak da kablo sorunu nedeni ile dağınıklık yaşamaktayız. şarj sorunundan bıkan kullanıcılar satmak istedikleri cep telefonları için Ümraniye ikinci el cep telefonu alan yerler başlığı altındaki whatsapp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.İkinci el cep telefonu alım satım konusunda hizmet veren ekibimiz; en geç yarım saat içinde adresinizde olacaktır. ikinci el cep telefonu alanlar, 2, el cep telefonu alım satım sorunuzun cevabı kısaca www.ikincielalinir.net

Ümraniye ikinci el fotoğraf makinesi, kamera, go pro alan yerler


Bisiklet tutkunlarının veya yarışlarının vazgeçilmez eğlencesini ölümsüzleştirmek isteyen biniciler çoğunlukla kullandıkları koruma kaskının üzerine monte edilmiş Go pro kameralar ile kayıt yapmaktadır. Dayanıklı ve aşırı sağlam yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu mini, kamera modelleri günümüzde birçok alanda da kullanılmaya başlanmıştır. bu kamera modelleri pixel ve hafıza çeşitliliği bakımından birçok farklı marka ve modelde üretilmiştir. kullanım sürelerini belirleyen batarya kapasiteleri kullanım şekli ve zamanına bağlı olarak azalmaktadır. bu durumda kamera kullanıcıları için yeni bir kamera almaktan başka seçenek yoktur. mevcut kamerasını satmak isteyen kullanıcılar ise Ümraniye ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler başlığı altındaki whatsapp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Ümraniye ikinci el playstation ve oyun konsolu alan yerler


Eğlence vakitlerinin vazgeçilmez tercihleri arasına giren playstation kullanıcıları oyun değişimi için cd değişimi yapmaları gerekmektedir. cd değişimi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar playstation store üzerinden oyun satın alarak cihazlarına yükleyebilirler. Kullandıkları playstationun depolama alanı büyüklüğü yüklenebilecek oyun sayısını belirlemektedir. depolama alanlarını yükseltmek konsollarını değiştirmek isteyen kullanıcılar mevcut konsollarını Ümraniye ikinci el playstation ve oyun konsolu alan yerler başlığı altındaki whatsapp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak satabilirler. 2. el playstation alım satım, ikinci el ps4 alanlar gibi sorularınıza cevap bulmayı misyon edindik.

Ümraniye ikinci el televizyon ve projeksiyon cihazı alan yerler


Evlerin büyüdüğü, salonların uzadığı bu dönemde küçük ekran televizyonlar görüntü kalitesi ve izlenebilirlik seviyesi olarak düşük kalmıştır. Bu sebeple büyük ekran televizyonlara yönelen kullanıcılar mevcut televizyonlarını Ümraniye ikinci el televizyon ve projeksiyon cihazı alan yerler başlığı altındaki whatsapp iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler. 2, el tv alanlar arıyorsanız 0532 270 18 82 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Ümraniye Hk.

İstanbul ilimizin Anadolu yakasındaki en kalabalık ilçesidir Ümraniye. 22000 hektarlık devasa alanı ile birçok çarşısı bulunan, anadolu kültürünü kaybetmemiş, gelişimine hızla devam eden bir metropoldür Ümraniye. ilçemiz sosyal ve kültürel faaliyet zenginliğinin yanı sıra Ümraniye Belediyesi’nin öncülüğünde spor ve aktivite alanlarında halkına öncülük etmektedir. gelişim ve el sanatları kurs ve programlarının yoğun ilgi gördüğü ilçemizde sosyal ortamlar yalnızca kafeler ile sınırlı kalmayarak, sosyal tesis, bilgi evleri, kültür merkezleri, park ve yeşil alanları ile tam bir aktivite zenginliği yaşamaktadır. Genç yaşlı bütün nüfusa hitap eden ve birçok ilçeden daha fazla sosyalliğe sahip Ümraniye teknolojinin nimetlerinden de fazlası ile faydalanmaktadır. teknoloji değişimlerinin yakından takip edildiği bu şehirde, kullanımına ihtiyaç kalmayan veya ihtiyaç fazlası ürünlerin (bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, oyun konsolu, televizyon vs.) nakit olarak satarak değerlendirmek isterseniz, siz değerli Ümraniye halkının hizmetindeyiz. .

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı