+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Apple Watch Ultra

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Satışta Olan

Giyilebilir teknoloji denildiği zaman akla ilk gelen elektronik ürün akıllı saatlerdir. Zaman zaman dolaylı olarak hayat kurtardığı söylenmektedir. Gerek kalp atış hızı ölçümü, gerek yaktığınız kaloriyi hesaplama, gelen mailleri okumak gibi bir çok konuda fayda sağlamaktadır. Apple bu sektörde önde gibi görünüyor. Ürün kullanılabilirliğinden ziyade pazarlama stratejisi ile bu işi önde götürmeyi başarmıştır. Sıfır fiyatı makaleyi yazdığım tarih itibarı ile 30.000₺ olan bu saatin ikinci el apple watch ultra 49 mm sadece 24000₺ olarak satışa sunulmuştur. Diğer saatlerden farkı e-sim ve ebat olarak biraz daha büyük olması. Satışa sunduğumuz ikinci el apple watch ultra 49 mm detayları aşağıdaki gibidir.

  • Sesli arama özelliği
  • 49 mm
  • Turuncu
  • Genişlik 44mm kalınlık 4,9 mm
  • wi-fi ve bluethoot desteği var
  • Model Kodu: MQFL3TU/A
  • Garanti : 1 yıl Türkiye Garantili

06/10/2023 tarihinde Apple Türkiye mağazasından alınmıştır. Genel olarak temiz kullanılmış herhangi bir problemi yoktur. Kutusu ve faturası ile teslim edilecek. Pil sağlığı %95 tir. Özelliklerini model numarasından kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İstanbul Çekmeköy’deki mağazamızdan test ederek alabilirsiniz. Satış rakamımız daha öncede belirttiğimiz gibi 24000₺ olarak belirlenmiştir. Satış işlemlerimizde kredi kartı, taksit imkanı bulunmamaktadır.

Apple Watch

Apple Watch, Apple Inc. tarafından geliştirilen ve üretilen bir akıllı saat serisidir. İlk olarak Nisan 2015’te tanıtıldı ve o zamandan bu yana her yeni sürümünde iyileştirmeler ve yeni özellikler bulunan birkaç nesilden geçti. Apple Watch, iPhone, iPad ve Mac gibi diğer Apple cihazlarıyla sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Apple Watch’un temel özellikleri ve yetenekleri şunlardır:

1. Sağlık ve Fitness Takibi: Apple Watch, sağlık ve fitness ölçümlerini takip etmek için çeşitli sensörler içerir. Kalp atış hızınızı izleyebilir, adımları sayabilir, egzersizleri takip edebilir, EKG’nizi ölçebilir, uykunuzu izleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Genellikle fitness ve aktivite takipçisi olarak kullanılır.

2, El Apple Watch Alan Yerler

Satmak istediğiniz ikinci el apple watch 7 ve üzeri saatlerinizi adresinize kadar gelerek nakit şekilde satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Satın almamız için gerekli olan şartlar

kutusunun ve faturasının olması, ekranda çizik ya da çatlak gibi sorunların oluşmamış olması ve pil sağlığının %80 altına düşmemiş olması gerekmektedir. Eğer bu şartlar sizde oluşmuş ise ikinci el apple watch alan yerler olarak bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı