+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Zeytinburnu İkinci El Alanlar

Zeytinburnu İkinci El Alanlar

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler

Tekstil ve dericiliğin merkezi olan büyük bir ticaret şehrine dönen Zeytinburnu ilçemiz üretim ve işleme alanında teknolojinin de yardımıyla uzun seneler içerisinde dikkat çekici bir ilerleme kat etmiştir. Bu gelişmeler birçok tacirin dikkatini çekerek bu şehri ticaret merkezi haline getirmeye başlamıştır. Son zamanlarda teknoloji alanındaki gelişmelerin etkisi ile üretim makinelerine robotik sistem ve bilgisayar yazılımları entegreleri sayesinde fabrika ve atölye gibi üretim ve işleme alanlarında büyümeler kaydedilmiştir. Böylelikle teknoloji değiştikçe veya yenilendikçe yükselen sistem gereksinimlerinin karşılanabilmesi için kullanılan makine veya bilgisayarların da eş zamanlı olarak yenilenerek gelişime yenik düşmemesi sağlanması gerekmektedir.Her iş yerinin bu tür harcamalar için ayırdığı amortisman bütçesi ile teknoloji ve gelişim yatırımları çok daha rahat yapılmaktadır.Zeytinburnu ikinci el alanlar

Eski teknolojinin de elden çıkarılarak satılması bu bütçede ekstra destek sağlayacaktır. Eskiyen veya kullanımına ihtiyaç kalmayan teknolojik cihazların satışı hususunda sektörün öncü firması olan ikinci el ailesi yardıma hazırdır. Birçok kulvarda hizmet veren firmamız, sizi bu yükten zahmetsizce kurtararak en iyi fiyat garantisi ile işyerinizden teslim almak kaydı ile bilgisayar ve teknolojik cihazlarınızın tamamı için fiyat teklifinde bulunabiliriz. Aşağıda bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak kolay ve hızlı satış avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birçok ilimizde hizmet veren www.ikincielalınır.net ailesi olarak artık Zeytinburnu İlçemizin 13 mahallesinde;


Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesinde de siz değerli kullanıcıların hizmetindeyiz.
Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan en kısa süre içerisinde satmak istediğiniz ürününüzü kapınızdan, size uygun olan ödeme yöntemlerinden biri ile (havale, eft veya nakit ödeme) değerinde teslim alıyoruz.

Zeytinburnu ikinci el bilgisayar alım satım


İşyerlerinde kullanılan bilgisayarlar zaman içerisinde toplu olarak eskiyeceğinden tamamının değişmesi gerekecektir. Bunu maddi olarak desteklemek veya bunun için bütçe ayırma adına, kazanç sağlanan işlerde bilgisayar ve yazılım hususundaki ileri zamanlarda yapılacak olan harcamalar nedeniyle veya mevcut sistemler için harcanmış olan bütçeyi kapatmak adına amortisman miktarı belirlenerek yapılan işteki kazanca eklenir. Böylelikle bilgisayar değişimi sırasında harcamak üzere bir bütçe hazırlanmış olur. Ayrıca eskiyen bilgisayarların 2. el satışı yapılarak bu bütçeye ekstra destek olunabilir. İşletme olarak bilgisayarlarını satmak isteyen firma yada fabrikaların en iyi fiyat garantisi altında toplu satış yapabilmeleri için sektörün öncü kuruluşu olan ikinci el alınır ailesi olarak hizmetinizdeyiz.Nakit veya anında eft yolu ile ödeme yaparak adresinizden satmak istediğiniz bilgisayarları satın alıyoruz. aşağıda bulunan whatsapp numaralarımız bizlere ulaşım sağlayarak fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Zeytinburnu ikinci el cep telefonu alan yerler

İkinci el cep telefonu alırken ya da satarken son derece temkinli olmalıyız. Aksi takdirde istemeyeceğimiz durumlar ile karşı karşıya kalabilir maddi zarara uğrayabiliriz. Olmazsa olmazımız olan cep telefonları kullanım amacımıza göre banka, sosyal medya, özel fotoğraflarımızı barındırmaktadır. Bu bilgilerin 3, kişilerin eline geçmesini sanırım istemeyiz. 2, el cep telefonu satarken kesinlikle telefonumuzu sıfırlamalı ve ödemeyi aldıktan sonra satışını gerçekleştirmeliyiz. İkinci el cep telefonu alırken de dikkat etmemiz gereken konular vardır. İkinci el cep telefonu almak riskli midir? Alışveriş anında dikkatli olursak riski ortadan kaldırabiliriz. Satıcı telefonunu sıfırlamamış ise sıfırlamasını talep etmeliyiz. Kutusu ve faturasının olup olmadığını sormalıyız. Eğer faturası yok ise telefonun imei numarasında e-devlet üzerinden imei sorgulama yapmalıyız. Apple telefonlarda Apple kendi sitesi üzerinden garanti sorgulama yapmalıyız. Alırkende satarken de dürüst olmalı ürünün kusuru var ise belirtmeliyiz.

Zeytinburnu ikinci el fotoğraf makinesi, kamera, go pro alan yerler

İkinci el fotoğraf makinesi ve go pro alan yerler olarak ikinci el kameralarınızı adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. İkinci el fotoğraf makinesi fiyatlarını kameranın modeline, lensine, shutter sayısına ve garanti durumuna göre belirliyoruz. 2. el fotoğraf makinesi alan dükkanlar da kamera fiyatlarını ortalama bu kriterlere göre belirlemektedir. İnternet sitemizdeki numaralardan bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. ikinci el kamera alım satım konusunda 9 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Zeytinburnu ilçesinde adresinize kadar gelerek alışverişi yerinde gerçekleştiriyoruz. Canon 650d alan yerler, Canon 700d ikinci el, Canon 5d Mark V fiyatları gibi konularda bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden resimleri göndererek fiyat alabilirsiniz.

Zeytinburnu ikinci el playstation ve oyun konsolu alan yerler

İkinci oyun konsolu alırken, Playstation ise özellikle Playstation cafe ürünü olmamasına dikkat edilmelidir. Bireysel kullanılan cihazların kullanımı daha az olduğu için kullanım ömrü daha fazla olmaktadır. Oyun cafelerinde cihazlar daha tozlu ortamlarda daha uzun süreli kullanıldığı için arıza çıkarma, tamir görme olasılığı daha yüksektir. İkinci el Playstation almak ya da satmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. 2, ps4 kaç para, 2 el playstation 5 kaç para diye soracak olursanız. Fiyatlara etki eden faktörler Playstation garantisinin olup olmadığı, kaç kolunun olduğu, kaç adet oyun olduğu önemlidir. Kutusunun ve faturasının olması alırken ve satarken fiyata artı yönde etki edecektir.

Zeytinburnu ikinci el televizyon ve projeksiyon cihazı alan yerler

İkinci el televizyon alım satım işi başlı başına uğraş gerektiren bir iştir. İkinci el telefon ya da bilgisayar kadar hızlı alışverişi olmadığından alıcısı çok fazla bulunmayabilir. O yüzden ikinci el televizyonlarınızı ikinci el tv alım satım işi yerlere yapmanız daha sağlıklı olacaktır. İkinci el tv fiyatını neye göre belirleniyor diye soracak olursanız. Televizyon ya da projeksiyon cihazının kaç yıllık olduğu, kutusunun faturasının olup olmadığı, herhangi bir probleminin olup olmadığı (ölü piksel, led arızası, panel arızası) kumanda ve ayak aksesuarlarının olup olmadığı fiyata artı ya da eksi yönde etki edecektir. İkinci el televizyon alım satım konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer ikinci el tv alan dükkanlar nerede? diye soracak olursanız Zeytinburnu ilçesinde sizlere hizmet vermeye hazırız. İkinci el televizyonlarınızı adresinize kadar gelerek nakit şekilde satın alıyoruz. Bizi aramadan ürün satmayın.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı