+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Yurtdışından Apple Watch Getirme

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Saatten ziyade tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılan Apple saatler neredeyse İphone kullanıcıların bir çoğunda görülmektedir. Gelen aramalara cevap verme mesajları okuma ve cevap verme, sağlık verilerini takip etme gibi bir çok özelliği bulunan bu saatlere talep oldukça fazladır. 2014 yılından bu yana farklı boyutlarda 7 farklı modelini piyasaya sürmüştür. Her geçen gün özelliklerini yenileyerek Apple kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ülkemizde Apple Watch Ultra GPS + Cellular Titanyum kasa 49 mm ile 28000₺ tutarında fiyatı vardır. Fiyatların yüksek oluşu, bu ürünlere ulaşımı oldukça zorlaştırmaktadır. Örnek vermek gerekirse Almanya Apple Watch Ultra GPS + Cellular fiyatı 950€ civarı satılmaktadır. Ülkemizde Türk Lirası karşılığı 16000₺ tutarındadır. Arada yaklaşık 11000₺ fiyat farkı azımsanamayacak kadardır. Peki yurtdışından Apple Watch getirme mantıklı mıdır? Eğer garantiyi dert etmeyecekseniz yurtdışı Apple Watch alınabilir.

Yurt Dışından Getirilen Apple Watch Türkiye’de Kayıtsız Kullanılabilir mi?

Bildiğiniz üzere yurtdışından telefon getirdiğinizde Pasaport bilgileri ile kayıt yaptırabiliyor, kendi üzerinize olan hat ile sorunsuz şekilde telefonu kullanıyorsunuz. Peki saatlerde de bu durum böylemi dir? Eğer satın aldığınız telefonun sim art özelliği yok ise hiç bir kayıt gerekmeksizin, yurtdışından getirilen saatleri sorunsuz şekilde kullanabilir ve ikinci el olarak satışını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız satın aldığınız saatin güvenilir bir yerden sıfır olarak aldığınıza emin olun. Apple Watch saatinizin Cellcular özelliği var ise yani sim kartlı ise yurtdışı telefonlarda uygulanan prosedürler Apple Watch saat içinde geçerli olacaktır.

İkinci el Apple Watch Alan Yerler

İkinci el saatini yeni model ile değiştirmek isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. İkinci el Apple saatlerinizi adresinizden nakit şekilde satın alıyoruz. 2, el Apple Watch alım satım konusunda uzman ekibimiz 8 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Apple Watch Series 6,7 modellerini kapınıza kadar gelerek nakit ya da EFT yolu satın alıyoruz.

Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

İkinci el yurtiçi ya da yurtdışı Apple Watch saatlerinizin modeli, kasa boyutu, kozmetik durumu, ekstra aksesuarlarını ve kutusunun faturasının olup olmamasını değerlendirerek fiyat veriyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinden alım yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı