+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Sonunda Oldu! İkinci El Bilgisayar ve Cep Telefonu Satışlarına Başladık

Yayınlayan: admin
Kategori: Duyurular, Satışta Olan
Satılık ikinci el bilgisayar ve cep telefonu

Sonunda Oldu! İkinci El Bilgisayar ve Cep Telefonu Satışlarına Başladık. Alt yapı ve uzman ekibimizin artması ile alımlar ile birlikte 2.el ya da sıfır cihazların satışlarına da başlamış bulunuyoruz.

ikincielalinir.net olarak, İstanbul içi Bilgisayar, Cep Telefonu, Macbook, Iphone, Playstation ve Televizyon gibi teknolojik ürünlerin satın alma faaliyetlerine devam ediyoruz. Bu devamlılığı şeffaflık, müşteri ilişkilerinde yüksek memnuniyet oranı ve ilkeli ticaret anlayışımızı kesintiye uğratmadan sürdürmenin haklı gururunu taşıdığımızı ifade etmeliyiz.

Bu noktada Satın Alma Sürecini de devreye soktuğumuzu belirtmek ister, ikinci el ya da sıfır cihaz satın alma noktasında bizlere danışabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünler için stoklarımız aktif olarak güncellenecek ve “Satışta Olan Teknoloji Ürünleri” kategorisinde yer verilecektir.

Satışını Yaptığımız Güncel Bilgisayar, Laptop ve Cep Telefonu Modelleri için Takipte Kalın

İkinci El Bilgisayar Alan yerler satın alma hizmeti sunarken, satışını yaptığımız ürünler için güncel ürün sayfaları açarak görseller eklenecek ve fiyat belirlenecektir. İstanbul içi elden teslimat sağlarken şeffaf ve ilkeli ticaret anlayışımızı koruyacağımızı tekrar belirtmek isteriz.

Sıfır ve İkinci El Iphone XS ve XR Fiyat ve Satışları Sitemizde Başlıyor

Son aylarda çıkan Apple yeni modelleri Iphone XS ve XR modellerinin de satışları stok durumuna göre sitemizde paylaşılacak olup, en uygun fiyat seçeneklerini sizler için yer vereceğiz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı