+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Şişli İkinci El Bilgisayar Fotoğraf Makinesi ve Cep Telefonu Alan Yerler

Yayınlayan: admin
Kategori: Bölgeler
Şişli İkinci El Bilgisayar Cep Telefonu Alan Yerler

Günümüzün gelişmesiyle birlikte teknolajik ürünlerin fıyatları da artış görülmektedir. Özellikle doların yükselmesi ile sıfır bilgisayar, cep telefonu, laptop, fotoğraf makinesi gibi yurt dışı ürünlerin ciddi oranda yükselmesi, satın alma sürecinde ki taleplerin ikinci el piyasasına kaydığı görülmektedir.

Şişli, Mecidiyeköy İkinci El Alan Yerler Değerinde Nakit Satın Alma Hizmeti

Fiyatların artış görtermesi sebebiyle  bir çok kişi  bigisayar alımında sıkıntı çekmektedir,  bu gibi  durumlarda  şişli 2. el alım ve satım  devreye girmektedir. Fiyat  konusunda sizlere daha iyi avantaj sağlamaktadır, ayrıca bütçenizi aşmadan gönül rahatlıgı ile alıişveriş yapmış olucaksınızdır.

Profesyonel ekibimiz tarafından; Şişli’de  size yardımcı olalım ve sıfır ve ikinci El Bilgisayar, Laptop, Macbook, Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi gibi teknolojik ürünlerinizi en uygun fiyatlarla  satın alalım, ödemenizi kapınız da yapalım.

İstanbulun şişli ilçesinin,

  • Duatepe ikinci el alan yerler
  • Esentepe
  • Feriköy
  • Halaskargazi
  • Halideedip
  • Harbiye
  • Maslak 2. el bilgisayar
  • Mecidiyeköy ikinc el cep telefonu
  • Meşrutiyet
  • Okmeydanı gibi heryerde sizlere adresten alma hizmet vermekteyiz

Şişli İkinci El ve ya Sıfır Bilgisayar, Laptop, Cep Telefonu,
Fotoğraf Makinesi ve Playstation Alanlar

Alınan ürünün fatura bilgileri mutlaka alınmalıdır.  Böylece herhangi bir problemle karşılaşıldığında  sorunun ortadan kaldırılması sizler için çok daha kolay oluçaktır . Size bir telefon kadar uzağız.

Bizi arayın ve satmayı düşündüğünüz sıfır ve ya ikinci el ürününüzün marka ve model bilgisi hakkında bizi WhatsApp üzerinden bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.  Ayrıca ürünü almadan önce mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Firmamız ile birlikte  profesyonel çözümler sunuyor ve güvenli ticaret ilişkileri kapsamında mutlu müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Şişli Sanayi ve Ekonomisi Hakkında  Genel Bilgiler

Eski İstanbul semtlerinden biri olan Şişli, 18 ve 19. yıllarda açılan Fabrika ve güçlü esnafların varlığı ile ün salan ve gelişen bir ilçedir. Şişli Belediyesi sitesinde tarihi ile ilgiili kısa bir bilgi sunmak gerekirse,

Şiş yapımıyla uğraşan ve şişçiler diye anılan bir ailenin burada konağı olduğu ve “ Şişçilerin Konağı”nın zamanla “Şişlilerin Konağı” haline gelmesiyle semtin adının Şişli kaldığı söylenmektedir.

Şişli, İstanbul’un Taksim kuzeyindeki bütün semtleri gibi, yeni bir yerleşmedir. Şehrin bu yöresinin 19. yy’ ın ortalarında bile henüz yerleşme bölgesi olmadığı biliniyor. 1850’lerde bugünkü Şişli’nin yayıldığı alan geniş bir kırlıktı. İlçenin en eski mahallesi olan Tatavla’nın (Kurtuluş) 16. yy’da kurulduğu ileri sürülür. 17. yy’da Taksim’den Pangaltı’ya doğru uzanan yolun iki yanında mezarlıklar; 18. yy’da Şişli ve Mecidiyeköy yörelerinde bağlar ve bostanlar yer alıyordu. Balmumcu Çiftlik Hümayunu Şişli’ ye kadar uzanıyordu. Bahçelerde sebze ve meyvenin yanı sıra çiçek de yetiştirilirdi. 19. yy’dan itibaren çeşitli binalar yapılır. Feriköy’de ilk bira üretim tesisinin kurulması ve Şişli’de Etfal Hastanesi’nin açılışı 1890’lara rastlar.  Kaynak-1 : Şişli Belediyesi Tarihçe


Özellikle Şişli ilçesinin Mecidiyeköy mahallelerinde 1990 yılların başında başlayan ve 2010 yılları arasına kadar yoğun şekilde devam eden köklü bilgisayar satış firmalarının olduğu herkes tarafından bilinmektedir.  İnternet ve Online satış sitelerinin artması ile bu firmalara olan ilgi ve firmaların varlığı ciddi oranda azalmıştır.

Mecidiyeköy Levent Şişli İkinci EL Alan Yerler Telefon

Profesyonel satın alma çözümler sunan ikincielalinir.net internet sitemiz, İstanbul ili Şişli ilçesinde de ikinci el ve sıfır cihazların adresinizden nakit olarak değerinde satın alma sürecini, Şeffaf ve ilkeli çalışma prensibi ile sürdürmeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz noktasında Fotoğraf Makinesi satmak isteyenler için 2.el fotoğraf makinesi alan yerler sayfamızı da ziyaret edebilir, soru ve taleplerinizi çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere iletebilirsiniz. Cep telefonu için hizmet sayfamız ise: ikinci el cep telefonu alınır sitesidir.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı