+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Pendik

Yayınlayan: admin
Kategori: Bölgeler

Pendik İkinci El Bilgisayar ve Cep Telefonu alan yerler

Pendik’te ikinci el teknolojik ürünlerinizi hızla ve güvenle değiştirebileceğiniz bir yeriniz olduğunu biliyor muydunuz?  Hem de kolayca!

Pendik İkinci El Bilgisayar, Fotoğraf Makinesi ve Cep Telefonu Alan Yerler

Pendik İkinci El Bilgisayar ve Cep Telefonu alan yerler arasında öne çıkan firmamız, İkinci El Bilgisayar, Laptop, Macbook, Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi gibi teknolojik ürünleri gerçek değerleri üzerinden satın alırken, sizi yormamayı da ilke edindi.

Bu yüzden bir  ‘arama’ kadar uzaklıktayız sizden.

Bizi aradığınızda, alanında tecrübeli ve işinin ehli uzmanlarımızca detaylı olarak bilgilendirileceksiniz ancak öncelikle kısa bir bilgi verelim:

Bizi arayın ve satmak istediğiniz ürünün marka ve modelini bildirin. Sonra WhatsApp üzerinden ilgili ürünün fotoğraflarını gönderin.

Ekiplerimiz, hemen ürününüzün fiyatını gerçek değeri üzerinden belirleyecek ve size bildirecektir.

Kolaylık, bununla bitmiyor! Ürününüz, kapınızdan teslim alınacak ve daha önceden üzerinde anlaşılan ücret, hemen anında kapınızda ödenecektir.

Bu kadar basit!

İkinci El Bilgisayar Alınır olarak, Laptop, Macbook, Cep Telefonu / Apple Iphone 2. el ve Fotoğraf Makinesi gibi ikinci el teknolojik ürünleriniz için bizi hemen arayın, değişimin farkını yaşayın!

Pendik İkinci El Alınır Sitesi Olarak Sektöre Yön Veren Kaliteli Satın Alma Çözümleri Sunuyoruz

İstanbul, Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesi ve çevre bölgelerde, ikinci el teknolojik ürünleri satmak isteyenler ilk olarak bizleri arayarak fiyat almaları ve akabinde sizlere cihazınızın değerinde satın alma hizmeti sunan firmamız, bulunduğunuz adresten nakit olarak hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize bu kaliteli ve fark oluşturan hizmeti 5 yılı aşkındır sürdürmeye ve binlerce müşterimizle çalışmanın mutluluğunu taşıyoruz.

 

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı