+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

MacBook Pro M2 Satışta

MacBook Pro M2 Satışta

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Yeniz sürprizler ile MacBook Pro satışta. Apple’ın kendine özgü işlemcisi olan ikinci nesil işlemcisi MacBook Pro M2 kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.. İlk teslim tarihinin 24 Haziran olacak olan bilgisayarın ön sparişleri alınmaya başlandı. Ülkemize ne zaman geleceği konusunda henüz net bir bilgi olmamakla beraber Macbook Pro ön satış ne zaman olacak sorusuna verilecek cevap 22,06,2022 tarihi itibarı ile cevap bulmuştur.

13 İnch MacBook Pro kasa yapısı olarak bir önceki modelinden pek bir farkı yok gibi görünüyor. İşlemcisinin 2. nesi olması piyasaya ilk sürülen M1 işlemciden %40 daha hızlı bir işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Ek olarak 256 gb Ssd depolamaya sahibi olmak için artı olarak 1300 $ fiyata artı olarak yansıtılacaktır. Eğer 512 Gb ssd istiyorsanız 1500$ ekleme yapmanız gerekecektir. Bu eklemeleri satın alma aşamasında yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ekleme yapmak isterseniz, yapamayacağınızı bilmenizi isteriz. 8 Gb, 16 Gb , 24 Gb Ram ile yükseltebilirsiniz.

Apple ilk M2 veri tabanlı bilgisayarı olmasına rağmen beklentiler üst seviyede tutulmaktadır. Daha uzun ekrana sahip ve ekran çentiği olmaması bekleniyor. Ve dokunmatik çubuğunu bu modellerde kullanılmayacağı gelen duyumlar arasında. Ayrıca 14 ve 16 inch ekran boyutlarında satışa sunulacaktır. M2 işlemci İmac, MacBook Pro, MacBook Air , İpad Pro ve İpad Air modellerinde kullanılacağı söylentiler arasında. Yalnız bu ürünlerin ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi verilmedi.

Bugün ayrıca çift bağlantılı USB-C şarj cihazı piyasaya sürüldü. Apple cihazlarında orjinal şarj adaptörünün önemini diğer makalelerimizde belirtmiştik. Daha uzun ömürlü pil için bu şarj adaptörleri son derece önemlidir. Ayrıca çift bağlantı noktalı olması, aynı zamanda telefonumuzu, Airpods kulaklığımızı şarj etmemize olanak sağlamaktadır. Bu şarj cihazının diğerlerinden farkı çift bağlantı noktalı olmasının haricinde katlanabilir bir tasarı sahip olmasıdır.

Eski Macbook bilgisayarınız yetersiz geliyor ve satmak istiyorsanız, bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. M2 işlemcili bilgisayar almak istiyorsanız ve bütçeniz müsait değil ise eski bilgisayarınızı nakit e çevirerek hayallerinize yaklaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz. İstanbul ve çevre illerden alım yapmaktayız. Bizleri 0532 270 18 82 numaradan arayarak fiyat alabilir. Alışverişi gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikler il yapmanız gereken 2. el MacBook alan yerler sayfamızı ziyaret etmek.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı