+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Logitech Direksiyon Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Oyun sektörü her geçen gün gerçekliğe bir adım daha yaklaşmaktadır. Oyun Konsolları, Vr gözlükler derken direksiyonlar da gerçeğine çok yakın şekilde tasarlanarak hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Oyun aksesuarlarında özellikle mause ve klavye ile sektörün önde gelen markalarından Logitech bulunmaktadır. Oyun severlerin olmazsa olmazlarından olan oyuncu klavyeleri ve mause yanında artık Logitech direksiyon setleri bulunmaktadır. Özellikle araba oyunlarında tercih edilen oyun aksesuarının, playstation ve bilgisayar olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Logitech direksiyon alan yerler başlığımızın sebebi sadece logitech marka direksiyon seti satın alıyor olmamızdır.

Direksiyon Seti Markaları ve Güncel Fiyatları

Biz ağırlıkla 2, el direksiyon alan yerler olarak logitech markasının alım satımını tercih ettiğimiz için başlığımızı bu şekilde belirledik. Hangi direksiyon setini tercih etmeliyim? 2. el direksiyon seti markaları nelerdir? Direksiyon seti fiyatları nelerdir. Bu makalemizde inceleyelim. Her zaman belirttiğimiz gibi ülkemizde döviz kurunun hareketli olmasından dolayı fiyatlar sürekli değişkenlik göstermektedir. Hangi direksiyon setini tercih etmeliyim diyorsanız. Sizin önceliğiniz kullanım kolaylığı mı? görsel mi? yoksa dayanıklılık mı? öncelikle bu konuda bir karara varmalısınız. Dİreksiyon setleri ani ve sert hareketlere çok fazlaca maruz kaldığından öncelik dayanıklılık olmalıdır. Sert direksiyon hareketlerinde bir süre sonra sağa veya sola takılma hataları verebilir. Görsel olarak gerçeğine en yakın modelleri tercih edebiliriz. Böylelikle oyuna daha fazla adapte olabiliriz. Son olarak tabii ki fiyat performans değerlendirmesi olacaktır. Fiyat demişken Sıfır direksiyon seti marka ve fiyatları aşağıdaki görselde belirtildiği gibidir.

İkinci el g29 , 2. el direksiyon seti alanlar, ikinci el g923 fiyatları, logitech direksiyon alan yerler hakkında fikir almak ya da satışını gerçekleştirmek isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde bulunan mevcut direksiyonu yenilemek ya da ihtiyaç fazlası sebebi ile elden çıkarmak isterseniz ikinci el direksiyonlarınızı adresinizden nakit olarak satın alıyoruz. Doğru fiyatlandırma yapmamız için öncelikle direksiyon setinin marka, model ve kusurları var ise bize eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir. Kutusu, faturası ve garantisi var ise fiyata artı olarak etki edecektir. Fiyatlarını sıfır fiyatına göre değil de ikinci el piyasasına göre belirliyoruz.

İkinci el oyun konsolları Playstation 4 ve 5 modellerini de İstanbul içi adresinizden nakit satın alıyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı