+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Lenovo Legıon y540-15IRH 81SX Model Özellikleri ve Kasa incelemesi

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bilgiler
Lenovo Legıon y540-15IRH 81SX Model Özellikleri ve Kasa incelemesi

Lenovo Legıon y540-15IRH 81SX Model Özellikleri ve Kasa incelemesi ikincielalinir.net tarafından blog sayfamızın bu makalesinde kaleme alıyoruz. Lenova marka Dizüstü bilgisayarlar bir çok kullanıcı tarafından büyük memnuniyet ile karşılansa da bazı modelleri bazı çalışma alanları kapsamında tavsiye edilmektedir. Bu noktada, incelediğimiz Lenovo Legıon y540-15IRH 81SX modelini teknik açıdan ve kullanıcı gözünde değerlendirip sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz.

Lenovo legıon y540-15orh 81sx Laptop modelinin Özellikleri;

İşlemci : Core i7 9750H / 2.6 GHz

Ekran Kartı : Nvidia Geforce GTX 1660 Tİ

Bellek : 16 Gb Ram

Hafıza : 512 Gb Ssd 2 Tb Hdd

Lenovo Legıon Kasa Yapısı

15.6″ IPS 1920 x 1080 (Full HD) Ekrana sahip Lenovo Legıon modeli oyuncu bilgisayarı olarak tasarlanmış şık bir bilgisayardır. Yüzeysel şekilde inceleyecek olursak komple plastikten üretilmiş üzerinde hernagi bir metal bulunmamaktadır. Oyuncu bilgisayarı olarak tasarlanmasına rağmen görüntü olarak abartıya kaçılmamış sade bir görünümü vardır. Üst kapak alt kasanın 2 cm kadar içerden monte edilmiş. Bu tasarım bilgisayara estetik bir görüntü katmış olmakla beraber ön kısımda kullanım alanını daraltmış görünüyor. Klavyesinde tek renk ışık bulunuyor. Gün ışığında pek belli olmayan klavye ışığı ancak karanlıkta belli oluyor. Klavyenin ön kısmı kadifemsi yumuşak bir yapıya sahiptir. Aşağıdaki video da sizlere anlatmaya çalıştık.

Lenovo Legıon İkinci El ve Sıfır Fiyatları

Makaleyi paylaştığım tarih itibarı ile (10,09,2020) İnternet satış mağazalarında en ucuz tedarik edebileceğimiz Lenovo Legıon y540-15orh 81sx model fiyatı Vatan Bilgisayar mağazasında 13,999 ₺ tutarında.

Döviz kurunun ülkemizde dalgalı ve yüksek olmasından dolayı fiyatların son zamanlarda fazlası ile yükseldiğini söyleyebilirim. İkinci el uygun fiyata Lenovo Legıon almanın yollarından biri de garantisi bitmemiş, az kullanılmış ikinci el bilgisayar almaktır. Uygun fiyata bilgisayar bulabileceğiniz yerlerin başında sahibinden.com gelmektedir. İkinci el bilgisayar alırken dikkat etmeniz gereken hususlar sırası ile; garantisinin olması, temiz kullanılmış olması, daha önce fiziki bir işlem görmemiş olması gerekiyor. Lenovo y540 ikinci el fiyatları makaleyi yazdığım tarih itibarı ile yaklaşık 8500₺ ile 9500₺ arasında değişmektedir.

İkinci el bilgisayar almak isterseniz bizi arayarak destek alabilirsiniz. Size telefon yardımı ile bu konuda yardımcı olabiliriz. ikinci el bilgisayar alım satım konusunda uzman ekibimiz sizlere bu konuda destek vermekten mutluluk duyacaktır. Lenova marka Laptop cihazı ile ilgili yorum, öneri ve sorularınızı konu altında yer alan yorum bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı