+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Lenovo Gaming Laptop Özellikleri ve Fiyatı

Yayınlayan: admin
Kategori: Bilgiler

Üst seviye bir Laptop olan ve oyun canavarı sınıfında bir model olan Lenova Gaming Laptop Özellikleri ve Fiyatını sizler için ikinci el alınır sitemizde özel olarak incelemeye alıyoruz.

Bilgisayar ve Dizüstü Laptop  cihazlar, günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmiş,  teknolojik araçları arasında yer almaktadır. Bilgisayarınızı yaşamın her alanında kullanmak için Lenovo Gaming modeli ve özelliklerini inceleyeceğiz.

Lenovo Gaming Teknik Özellikleri

7. Nesil Intel®Core™ i7 İşlemci   7. Nesil Intel®Core™ i5 ve NVIDIA®GeForce®GTX 1050 ekran kartı bulunan bu model oyun canavarı sınıfında hız ve tasarım yönünden oldukça başarılı bir ürün olarak sunulmaktadır.

Lenova bilişim teknolojisi alanında çeşitli cihazlar üretmektedir. Laptop bilgisayarınızı seçerken önçellikle ne amaçla alacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Laptop alırken çoğunuz sıfırdan almak yerine uygun fiyatta 2.el laptop almak istersiniz bizler için daha uygun fiyatta olması ve kaliteli olması çok önemlidir. Sizlerde kendinizi zor duruma sokmak istemiyorsanız 2.el Lenovo Gaming laptop alabilirsiniz. Böylece kendinizi zor duruma sokmamış olursunuz . Bizler sizler için hazırladığımız en uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız.

İkinci El Lenovo Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İkinci el lenova  laptop alırken öncelikle ürünü kontrol etmelisiniz.Sizlerden daha önce kullanan laptop ‘un sahibinin ürünü nasıl bir şekilde kullanıldığına bakmalısınız. Aldığınız ürün hakkında bilgi sahibi olmakta yarar var. Aldığınız ürünü faturası ile birlikte almalısınız.Böylelikle sizler herhangi bir sorun olduğunda rahat bir şekilde çözebilirsiniz.

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler sayfamızda, Lenovo sıfır ve ikinci el cihaz satmak isteyenler için satın alma detayları yer almakta olup, şeffaflık ve değerinde adresinizden nakit olarak ürünü teslim alan uzman ekibimizi bir telefon ile arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı