+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Küçükçekmece İkinci El Alan Yerler

Küçükçekmece İkinci El Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler

İkinci el elektronik ürün piyasasındaki hızlı yükseliş, evimizin veya iş yerimizin bir köşesinde atıl vaziyette bekleyen elektronik ürünlerimizi satarak nakit olarak değerlendirme çabası içerisine ve teknoloji çöplüğünden kurtulma mutluluğuna bizleri sokmuştur. Yalnız unutulmamalıdır ki ikinci el piyasasındaki yükselişin bir nedeni sıfır ürünlere gelen zamlar diğer bir nedeni de ikinci el satılık elektronik eşya azlığıdır. Üretimi olmayan ikinci el ürünlerin bir de piyasa da tükenmesi ile ortaya çıkan en büyük sorun yedek parça tedarik sorunudur. Teknik servislerde dahi bulunması zor olan yedek parçalar nedeni ile piyasadan silinen birçok model elektronik ürün öncelikle fiyat bakımından iyice düşmüş ve teknoloji çöplüğüne bu şekilde girmiştir. Sizde mevcut elektronik cihazlarınızı zaman geçirmeden satarak, kullanılmasa dahi yedek parça olarak değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Küçükçekmece ikinci el alan yerler.

Aynı zamanda bu satış sizi için nakit getiri sağlayacağından daha karlı bir iş olacaktır. İkinci el alan yerler sayfamızda da göreceğiniz başlıklardan, Bilgisayar alan yerler, cep telefonu alan yerler, fotoğraf makinesi alan yerler vs gibi herhangi birinden satış yapmak istediğiniz ürünü seçerek en iyi fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki whatsapp numaralarımıza ürüne ait resimleri göndermeniz yeterlidir. En kısa süre içerisinde kapıda nakit ödeme almanız avantajı ile satış yapabilirsiniz.

Birçok ilimizde hizmet veren www.ikincielalınır.net ailesi olarak artık Küçükçekmece İlçemizin 20 mahallesinde;
Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı Merkez Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Tevfikbey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilova Mahallesinde de siz değerli kullanıcıların hizmetindeyiz.
Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan en kısa süre içerisinde satmak istediğiniz ürününüzü kapınızdan, size uygun olan ödeme yöntemlerinden biri ile (havale, eft veya nakit ödeme) değerinde teslim alıyoruz.

Küçükçekmece ikinci el bilgisayar alan yerler


Yoğun ve bakımsız kullanılan laptop veya notebook tarzı dizüstü bilgisayarların daha kısa sürede eskimeye başladığı hatta toz veya kir kaynaklı olarak performans da düşüklükler göstererek donarak çalıştığını bilmekteyiz. Bununla beraber oluşacak arızalarda teknik servis maliyetlerinin de artması kullanıcılar için ekstra dikkat gerektirmektedir. Belirli aralıklarla klavye fan temizliği gibi kısa sürecek detaysız temizlikler dahi bilgisayarınızın ömrünün kısalmasını engelleyecektir. Özellikle sıvı temasından kaçınılması gereken bu bilgisayarların temas sonrası tamir ve bakım maliyetleri bir hayli yüksektir. Temizliğine dikkat edilen bilgisayarların dahi teknolojik ömrünün olduğu ve dahi yenilenen sistem gereksinimleri karşısında illaki yetersiz kalacağını kesin bir dille ifade etmek gerekir. Mevcut kullandığınız bilgisayarınız bu teknolojik gelişime yenik düşmeden satarak yeni bir bilgisayar almak hem ömrünü tamamen kaybetmemiş olan bilgisayarınızı karlı bir şekilde satabilmenize hem de ileride doğacak olan teknik servis ücretleri ile karşılaşılmamasına yardımcı olacaktır. Bilgisayarını satmak isteyen kullanıcıların bilgisayarımı nereye satabilirim, laptop alan yerler, notebook hızlı satış vs gibi aramalar ile hızlı ve güvenli satış yapım yolları araştırması ve en iyi fiyatı bulma çabasına girmeleri ve bunun için fazladan zaman harcamaları söz konusu olmaktadır. İkinci el alınır ailesi olarak bizler sizin zamanınızı boşa harcamadan en iyi fiyat garantisi ile kapıda nakit ödeme alarak hızlı satışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Küçükçekmece ikinci el cep telefonu alan yerler


İşte yeni bir model daha Türkiye bayilerinde yerini almak için hazırlanıyor. “Red Magic 7” oyuncu telefonu olarak üretilen bu model 3 versiyonu bulunmakta ve oyuncular için 2 adet dokunmatik tetik tuşu barındırmakta. Tabi en can alıcı özelliği bu da değil. telefonun içerisinde renk değiştirebilen bir girişi ve çıkışı olan harici bir fan bulunmakta. Bu fan telefonu ısınmaya karşı korurken model olarak da ayrı bir hava katmıştır. 165 hz ekran yenileme hızı ile kullanıcıyı büyüleyen bu model Türkiye’de yakın zamanda satışa çıkacaktır.Bu veya bunun gibi ileri teknoloji oyuncu telefonlarını almak isteyen kullanıcılar döviz kurunun yükselmesi nedeni ile eşdeğer bir şekilde yükselen elektronik ürün fiyatlarının artmasından dolayı aşırı bir ödeme yapmak zorunda kalacaktır. Bu masrafı en aza indirmek için mevcut telefonlarını satmak kullanıcılar için çok daha mantıklı olacaktır. Yeni bir model almak için mevcut telefonunu satmak isteyen kullanıcılar, cep telefonu alan yerler, cep telefonu alan dükkanlar, cep telefonumu nereye hızlı satabilirim, cep telefonu hemen nakit satış gibi aramalar ile en uygun fiyatı veren alıcıları araştırmaya çalışmaktadır. Hem en iyi fiyatı garanti eden hem de zamandan tasarruf sağlamanızı sağlayan ikinci el ailesi olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz. İkinci el cep telefonu alan yerler sayfamızda bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşım sağladığınız takdirde fiyat teklifimizi en kısa süre içerisinde tarafınıza iletmiş olacağız.

Küçükçekmece ikinci el fotoğraf makinesi, kamera, go pro alan yerler


Fotoğraf makinesi seçimi sırasında etkili özelliklerden bazıları;

  1. Ele iyi oturuyor olması
  2. Uzun çekimlerde ağır olmaması
  3. Fotoğraf çekim hızı
  4. Hareketli fotoğraf çekim kapasitesi
  5. Pil performansı
  6. Kullanılabilinir lens parkuru
  7. Perde sesi olup olmaması


Gibi çeşitli durumların değerlendirilerek kullanıcı için en uygun fotoğraf makinesi seçilir. Doğru fotoğraf makinesini seçemeyen kullanıcılar genellikle mevcut fotoğraf makinelerini satarak ihtiyaçları olan yeni bir modele yönelirler. Fotoğraf makinelerini nakite çevirmek isteyen kullanıcılar en uygun fiyatı araştırırken genellikle, fotoğraf makinesi alan yerler, 2. el fotoğraf makinesi alan mağazalar, set halinde fotoğraf makinesi nereye satabilirim gibi vb. araştırmalar ile en güvenilir ve en hızlı alıcıyı aramaktadır. Bu aramaların neticesinde karşınıza, ikinci el alınır ailesi olarak bizler çıkmaktayız. Satmayı düşündüğünüz fotoğraf makinesine ait detaylı fotoğrafları ve özelliklerin bulunduğu listeyi aşağıda bulunan whatsapp hattımıza iletmeniz durumunda en kısa süre içerisinde tarafınıza teklifimiz ile dönüş yapılacaktır.

Küçükçekmece ikinci el playstation ve oyun konsolu alan yerler


Playstation oyun konsollarının en çabuk eskiyen, bozulan, hasar alan veya kullanılamaz hale gelen parçası oyuncu kollarıdır. Amatörden profesyonele birçok modelde ve renkte piyasada mevcut olan oyun kolları aşırı kullanımları nedeni ile arıza durumlarına daha müsait bir hal almaktadır. Piyasada oldukça fazla bulunmasının nedeni de bu arızalardan oluşan değişim durumlarıdır. ikincielpcal@gmail.com

Playstation 5 oyun konsolları günümüzde en çok kullanıcıya sahip olan eğlence veya hobi araçlarından bir tanesidir. Kullanıcıların bir çoğunun memnuniyet ile kullanmaya devam ettiği bu oyun konsollarını, bazı kullanıcılar da aşırı kullanımdan dolayı sıkılarak kullanımına ara vermektedir. Yeterli sıklıkla kullanılmayan oyun konsollarını bir kenarda tutmak yerine satıp yeni çıkacak olan oyun konsolu için bütçe olarak kullanılabilinir. Playstation 5 oyun konsolunu satmak isteyen kullanıcılar, ps5 alan yerler, ps5 nereye satabilirim, playstation 5 alan dükkanlar vs gibi aramalar yaparak konsollarını en uygun fiyata satabilecekleri yerleri araştırmaktadır. İkinci el oyun konsolu alan yerler veya ikinci el playstation alan yerler aramalarında da göreceğiniz üzere, ikinci el alınır ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Küçükçekmece ikinci el televizyon ve projeksiyon cihazı alan yerler


Televizyon satışlarının artması hemen hemen her ortamdaki televizyonun yenilenmesi ihtiyacını meydana getirmiştir. Bu birbirimizden görerek başlattığımız değişim atağı piyasada canlılığa neden olmaktadır. Mevcut televizyonlarını yenilemek isteyenler genellikle etraflarında yeni model almış olan kullanıcıların yorumlarını dikkate alarak seçim yapmaktadır. Yaptıkları bu seçim neticesinde de en çok tutulan model aralığı belirlenmektedir. mevcut televizyonunu satmak isteyen kullanıcılar ikinci el televizyon alınır sayfasındaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ister bireysel isterseler toplu satış yapabilirler.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı