+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Kağıthane İkinci El Alan Yerler

Kağıthane İkinci El Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler

Ev veya işyerimizde bulunan birçok elektronik ürünün, ya son kullanma sürelerinin yaklaşması nedeni ile yada yetersiz teknolojisi nedeni ile tamamen kullanımdan kaldırılarak yerine yenisinin getirildiği durumlar çokça görülmektedir. bu yenileme işlemi için önemli olan ilk kriter eskiyen veya kullanımdan kaldırılan ürünün değerlendirilmesidir. Günümüz şartlarındaki en iyi değerlendirme yöntemi, ürünü satarak kazanılan bütçeyle yeni yatırımlar yapmaktır. Bu durumda kullanım dışı kalan elektronik eşyalarınızın nerelere satılabileceğini araştırırken, Laptopumu nereye satabilirim, notebook alan esnaflar, fotoğraf makinesi set halinde satmak istiyorum, gibi vb sorular ile çokca uğraşmaktayız. Bütün bunların ve hatta daha fazla sorunuza cevap vermek için ikinci el alınır ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Kağıthane ikinci el alan yerler

Birçok ürün grubunun hem sıfır (jelatinli paketli hiç kullanılmamış) hemde 2. el (temiz kullanılmış işe yarar veya parça niyeti ile)ürün veya cihazlarını alıyoruz. aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz ilçeler;

Birçok ilimizde hizmet veren www.ikincielalınır.net ailesi olarak artık Kağıthane İlçemizin 19 mahallesinde;

Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Emniyet Evleri Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Sultan Selim Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahya Kemal Mahallesi, Yeşilce Mahallesinde de siz değerli kullanıcıların hizmetindeyiz.

Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan en kısa süre içerisinde satmak istediğiniz ürününüzü kapınızdan, size uygun olan ödeme yöntemlerinden biri ile (havale, eft veya nakit ödeme) değerinde teslim alıyoruz.

Kağıthane  ikinci el bilgisayar alan yerler

Mimari veya tasarım çizimi yapan uzmanların kullanmış oldukları bilgisayarlar kullanılan programların kalite ve kapasiteleri bakımından en yüksek modellerden seçilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. En yüksek modelin dahi ömrü yeni teknolojik gelişmeler nedeni ile kısa zaman içinde son bulmaktadır. Komple ofis bilgisayarlarınızı veya işletme bilgisayarlarınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Öyle ise, ikinci el alınır ailesi olarak bizlerden fiyat teklifi almayı unutmayınız. Unutulmamalıdır ki en iyi fiyat garantisi veren tek firma olan ikinci el alınır ailesi kapıda nakit ödeme ile ayağınıza kadar hizmeti getirmektedir. Aşağıda bulunan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek en kısa süre içerisinde en iyi fiyat teklifimize ulaşabilirsiniz. İkinci el bilgisayar alan yerler, ikinci el bilgisayar alım satım yapmak isterseniz bizi arayabillr, fiyat alabilirsiniz.

Kağıthane ikinci el cep telefonu alan yerler

İkinci el telefonunuzu yeni almış özellik olarak beklentilerinizi karşılayamamış ya da görsel olarak hoşunuza gitmemiş olabilir. Bu ve buna benzer durumlarda ikinci el cep telefonunuzu satın aldığınız rakamın bir tık altına satarak değerlendirebilirsiniz. İkinci el ya da sıfır telefon satmak için dükkan dükkan gezerek en yüksek teklif veren yerlere satmak isteyebilirsiniz. İkinci el telefon alan dükkanlar aramak yerine 0532 270 18 82 numaralı telefondan bizleri arayarak fiyat alabilir, ürünün satışını gerçekleştirebilirsiniz. 2, el cep telefonu satmak, 0 telefon alıp satmak, ikinci el apple watch veya ikinci el airpods pro alım konusunda bizleri arayabilirsiniz.

Kağıthane ikinci el fotoğraf makinesi, kamera, go pro alan yerler

Fotoğraf makinesi seçiminde en önemli kriterlerden bir tanesi kullanım alanıdır. Seçim yaparken ihtiyaçları doğru belirlemek finansal açıdan oldukça önemlidir. Gereksiz para harcayarak ihtiyaç fazlası bir ürün almak asıl olan ihtiyacı karşılamayabilir hatta yeni eklentiler için finansal kaynaklarınızı zora sokabilir. İhtiyaç fazlası ürünlerin genellikle satılması fiyat fazlalığından dolayı zor olabilmektedir. Satmak istediğiniz ürün için, fotoğraf makinesi alan yerler, Set halinde fotoğraf makinesi alan yerler, fotoğraf makinesi lensi alan yerler vs gibi aramalar ile araştırma yapılabilir. Karşınıza çıkacak olan ilk sonuç, hızlı satışın adresi ikinci el ailesi olacaktır. ikinci el fotoğraf makinelerinizi en iyi fiyat garantisi ile satmak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kağıthane ikinci el playstation ve oyun konsolu alan yerler

Playstation 4 pro oyun konsollarının kendi aralarında birkaç çeşidi bulunmaktadır. ilk üretilen pro modeller çok kaba bir görüntüye sahiptir. aşırı ısınmasının yanı sıra aşırı sesli fanları nedeni ile de kullanıcının oyun performansını etkilemektedir. Bu performansı Cuh kodu ile denetleyebilir cuh koduna göre cihaz tercihi yapabiliriz.

CUH kodu nedir?

Cuh kodları cihazın seri numaralarına göre değişiklik gösterebilir. Cuh kodu ürünün özelliklerini ve üretimden çıkış tarihini gösterir.

Cuh kodunun son iki harfi ülke ve o ülkeye ait bölgeyi temsil eder. Türkiye’ cuh kodunun son iki sayısı bir(1) ve altı(6)’dır.

Playstation 4 Cuh Kodunda 500 gb olan cihazlarda A Harfi 1 tb olan cihazlarda b harfi olur.

 Örneklemek gerekirse Playstation 4 Slim modelde 2016A olan model 500 Gb’dir, Playstation 4 Slim 1 tb olan modelde 2016B modeldir.

(Örnek olarak : PS4 Slim 2016A model 500GB’dir, PS4 Slim 2016B model 1TB’dir)

 Problem gösteren cihazlar yenilenerek tekrar piyasaya sürülür ve cuh kodu değişebilir. 

Ülkemizde tercih edilen CUH kodları 7016,7116 ve 7216 kodlarıdır. Hngi cuh kodu iyidir diyecek olursak bı kodları sıralayabiliriz.

Ama ürün ilk çıktığında kronik sıkıntılar barındırıyorsa aynı ürün yenilenip yeniden piyasaya çıkabilir. Bu da CUH kodunu etkiler. Hangi cuh kodu iyidir sorusunun cevabını umarım makalemizde bulmuşsunuzdur.

Kağıthane ikinci el televizyon ve projeksiyon cihazı alan yerler

Televizyon alırken birçok faktöre dikkat eden kullanıcılar aynı şekilde satış sırasında çok fazla inceleme yapılmadan veya iyi bir piyasa araştırması yapmadan ürünlerini satmaya çalışmaktadır. Genellikle gerçek fiyat bilgisine ulaşılamayan televizyonlar, piyasa değerinin altında bir fiyata satılmaktadır. Televizyonumu nereye satabilirim, nakit televizyon alan yerler, televizyon hızlı satmak istiyorum gibi araştırmaların neticesinde de anlaşılacağı üzere en iyi ve doğru fiyat garantisi ile lider firma olan ikinci el alınır ailesine başvurmanız durumunda en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçerek adresinizden ürününüzü nakit olarak alıyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı