+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Kadıköy

Yayınlayan: admin
Kategori: Bölgeler

Kadıköy İkinci El Bilgisayar, Macbook, Fotoğraf Makinesi, Playstation, Televizyon ve Cep Telefonu alan yerler olarak, İstanbul Anadolu yakası tüm ilçeler başta olmak üzere Kadıköy ilçesinde adresten değerinde satın alma hizmeti sunmaktayız.

Kadıköy’de değişim zaman!

Cep telefonunuzu mu değiştirmek istiyorsunuz? Ya da bilgisayarınız size yetmiyor mu?

O zaman mevcut teknolojik aletlerinizi satın, yenilerine yer açın!

Ama güvenli bir alışverişle satın!

Kadıköy İkinci El Bilgisayar, Fotoğraf Makinesi ve Cep Telefonu alan yerler arasında öncü olan firmamız, İkinci El Bilgisayar, Laptop, Macbook, Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi gibi teknolojik ürünlerinizi  ‘güvenli’ bir şekilde satın alıyor.

Size düşen bizi aramak…

Aradığınızda, sizi güvenilir ve uzman elemanlarımız karşılayacaklardır. Onlara ikinci el ürününüzün marka ve model bilgisini verin, sonra da; WhatsApp üzerinden fotoğrafını gönderin.

Elemanlarımız hemen fiyat değerlendirmesi yapsınlar ve ürününüzün gerçek değerini size bildirsinler.

Ardından da ürününüzün karşılığını ödesinler. Hem de adresinizde…

Evet, yanlış duymadınız!

Ürününüzü bize bildirmiş olduğunuz adrese teslim ediyor ve üzerinde anlaşılan fiyat üzerinden ödemeyi de adresiniz de yapıyoruz.

Ve siz, konforlu bir alışverişin tadını çıkarıyorsunuz!

Kadıköy Macbook ve Iphone Alan Yerler İlçe Mahalleleri

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Kadıköy ilçesi tüm mahallelerinde adresinize gelen profesyonel ve alanında tecrübeli ekibimiz,  Apple marka Macbook ve Iphone cihazlarınızı değerinde nakit olarak satın alma hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında 7 yılı aşan tecrübe ile bu süreci yürütmektedir.

Kadıköy İlçesinden Fiyat Bilgisi Almak İçin Bizi Aramanız Yeterli

Bir yanıt yazın

1 Yorum

  • Alparslan

    Merhabalar, ikinci el teknolojik ürünler aldığınızı gördüm. Artık kullanmadığım PSP 3004 satmak istiyorum. Size PSP satabiliyor muyuz?

WhatsApp WhatSapp Hattı