+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İphone 15 Pro Max Yorumları

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Duyurular

Beklenen tanıtım 12/09/2023 tarihi itibarı ile apple resmi internet sitesinden video eşliğinde yapıldı. Kullanıcıların şüphesiz en çok merak ettiği konu, telefonun özelliklerinden ziyade, fiyatı oldu. Düz İphone 15 fiyatı 800 dolar,15 Plus fiyatı ise 900 dolar olarak duyuruldu. 15 Pro olan modeli 900 dolar iken 15 Pro max 1100 dolar olduğu belirtildi. Türk Lirasının son yıllarda dolar karşısında değer kaybetmesi buna ek olarak yüksek vergilerde eklendiğinde telefon fiyatları eleştiri konusu olması kaçınılmaz olacaktır. İphone 15 fiyatından farklı olarak olumluya da olumsuz eleştirildiği diğer konusu ise tasarım ve özellikleri. Sosyal medya ve teknoloji forumlarından derlediğimiz yorumları maddeler halinde inceleyelim.

İphone 15 Yorumları

En çok göze çarpan yorum. Telefonun rengi ve tasarımı ile alakalı. Kasa da renk atması sebebi ile derin mor ve kırmızı renkten kurtulmuş olduğu belirtilmiştir. Buna destek veren yorumlar azımsanamayacak derecede. Yeni eklenen titanyum renk beğenilen renkler arasında. Bunun sebebi ise ezilme, çizilme, renk atmasının daha az olacağı kanaati.

Eğer çok profesyonel kullanılmıyorsanız İphone 13 Pro ya da 14 Pro kullananların 15 Pro modeline geçmesini gerektirecek bir sebep görülmediği konusunda hemfikir bir topluluk var. Eğer telefonu prestij için kullanmıyorsanız şahsi kanaatimce bende öyle düşünüyorum.

15 Pro’da dynamic island yoksa çentik mi olacak sorusuna da cevap bulundu. Bu konuda genel bir memnuniyet söz konusu. Çentik yerini dynamic island a bıraktı

15 Pro Max Soru & Cevap

Yurtdışından Almak Mantıklı Olur mu?

Irak’ta 1300$ Türk lira karşılığı yaklaşık 35,000₺ kayıt ücreti olan 20,000₺ eklendiğinde 55000₺ tutarında bir bedel çıkıyor. Ülkemizde satılan telefonlardan yaklaşık 50.000₺ daha inidirmli almış oluyoruz.

Ekran Hızı Yine 60 Hz mi?

Evet oyun için alıyorsanız 14 pro’dan hiçbir farkı yok.

14 Pro ile arasında görüntü farklılığı var mı?

Gözle görülür karşıdan bakıldığında farklılık yaratacak pek bir değişiklik yok. Diğerlerinden farklı olarak sadece renginden ayırt edebileceğiz.

Yorumlar genelde bu şekilde, fiyatından dolayı çok talep görülmeyeceği gibi bir izlenim olsa da, alışkanlıklarımızdan vazgeçmek zor olacak gibi. İlerleyen zamanlarda bir çok kişinin elinde bu telefonlardan fazlası ile göreceğiz. İkinci el iphone 14 pro Max telefonlarınızı ikinci el olarak satabilir, İkinci el iphone telefonlarınızı satma k ihtiyacı duyarsanız bizi arayabilirsiniz. Aldığınız rakam sizin için uygun olursa adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. İkinci el iphone alan yerler olarak İstanbul içi hizmet vermekteyiz. 2. el iphone alım satım. Memnun kalmamanız ya da nakit ihtiyacından dolayı ikinci el iphone 15 Pro Max satmak isterseniz fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı