+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İphone 14 Kamerası Sorunlu mu?

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Dünya’da akıllı telefon pazarının büyük bir kısmını elinde bulunduran Apple Eylül ayında yeni modeli olan Apple İphone 14 modelini satışa sunacak. Akıllı telefon pazarında büyük yer kaplamasından dolayı, çıkardığı her model çeşitli söylentileri de beraberinde getirmektedir. Apple piyasaya sürmeye hazırlandığı ürünler hakkında, bilgilere önceden ulaşması ile tanınan ünlü analist Ming-Chi Kuo yeni bilgiler ile kafaları karıştırmaya devam ediyor. İphone 14 Kamerası Sorunlu mu?

İphone 14 Kamerası Lens Kalitesi

Apple üretim ağının en fazla olduğu ülke Çin’dir. Dünya’da ve ülkemizde geçtiğimiz yıllarda yaşanan salgın hastalıktan kaynaklı olarak üretimde problemler yaşanmıştı. Her ne kadar bu salgınından olumsuz etkilenmediğini belirtse de, tedarikte problemler yaşayabileceği bekleniyor. Önceki dönemlerde ünlü analist Ming-Chi Kuo Apple ürünlerin tedarikinde büyük sıkıntı yaşayacağını öngörmüştü. Geçen günlerde yaptığı açıklamada ise adeta kendini yalanlayarak, sadece teslimatta problemler yaşayabileceğini belirtti. Hatta Apple bağlı çalışan teknoloji şirketlerinin çalışma planlarını olumsuz etkiledi. Aynı duyuruları yapan aynı analist İphone 14 kamerasının lenslerinde kalite problemi yaşayabileceğini duyurdu.

İnsanların aklında merak uyandırmak, ters psikoloji kullanılarak yapılmış bir reklam bile olabilir. Beklentilerin büyük olması, insanların aklında uyandırdığı merak ve beklenti söylentilerin şiddetini arttırabilir. Bu da aslında dezavantajın, avantaja dönüştürülmesinde bir etken olabilir. Bir diğer yandan ürün kalitesi ve pazarlama stratejisindeki başarılarından dolayı, meyve veren ağaç taşlanır diyerek sürekli ürünlerin problemli imal edildiği algısı kulaktan kulağa yayılmaya çalışılabilir. İphone 14 kamerası sorunlu mu? İphone 14 pil süresi ne kadar gidiyor? İphone 14 kaç para? iphone 14 kaç kameralı? gibi sorular kullanıcıların sorduğu sorular arasında yer alıyor.

İphone 14 fiyatları 1000$ dolardan başlayacağı söyleniyor. Ülkemizdeki dolar kurunun sürekli yükselmesi bu telefonların alımını orta seviye için alınması güç hale getiriyor. Bu sebeple eski model iphone telefonlarınızı nakite çevirerek iphone 14 alımını daha kolay hale getirebilirsiniz. Telefonum kaç para eder diye merak içindeyseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. Bunun için whatsapp üzerinden bizleri arayarak fiyat alabilir satışı 30 dk içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un bütün ilçelerinden alım yapıyoruz. Aynı zamanda Ankara, Çanakkale, Sakarya ve Kocaeli ilçelerinden de alım yapıyoruz. 2, el cep telefonu alan yerler

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı