+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İos 16.3 Güncelleme Öneri ve Şikayetleri

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Duyurular

Apple telefonlarda belirli zaman aralıklarında güncelleme gelmektedir. Farklı özellikler ekleme ya da üretim sonrası aksaklıkları gidermek adına yapılmaktadır. Bu güncellemeler yeni model telefonlarda avantaj sağlarken, eski model telefonlarda olumsuz durumlar meydana getirmektedir. Şarj yüzdesi düşmesi, pilin erken bitmesi, telefonda yavaşlama vb. bazı özelliklerin çalışmaması gibi. İphone ios 16.3 güncelleme şikayetleri Farklı kaynakların bu güncellemenin aslında bir satış stratejisi olduğunu da belirtmektedir. Güncelleme almayan eski telefonların, kullanım aksaklığından dolayı değişim ihtiyacı doğmaktadır. İphone güncellersem yavaşlar mı? Telefonu güncelledim pil yüzdesi düştü. Güncellemeyi nasıl geri alabilirim gibi sorular sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu nedenle telefonu güncellemeden önce, kullanıcıların İos 16,3 güncelleme öneri ve şikayetlerini inceledik ve sizlerle paylaşma gereği duyduk. İos 16.3 sürümünde öne çıkan detayları güvenlikte iyileştirme ve farklı duvar kağıtları sunması

Farklı model iphone telefonlarda daha önce İos 16.3 güncelleme şikayetleri ve öneri yapan arkadaşların, güncelleme sonrası yaşadığı olumlu ya da olumsuz durumları maddeler halinde inceleyelim.

İos 16,3 Şikayetleri

 • İphone 13 kullanıcısıyım, bütün bağlantılarım açık wi-fi, bluethoot vs. bir kaç telefon görüşmesi ve bir kaç saat oyun 20 saatlik yoğun kullanım sonrası telefonumun şarj yüzdesi %70 e düştü. Müthiş bir iyileştirme yapılmış. İos 16,2 kullananlara şiddetle 16.3 güncellemesini tavsiye edebilirim.
 • 14 Pro max 16.2 güncelleme sonrasında pil iyi gidiyor. Herhangib bir problem gözlenmedi
 • İphone XS 16.2 güncelleme sonrası telefonda aşırı ısınma ve kasma meydana geliyordu. 16.3 güncellersem bu sorun geçer mi ?
 • İphone 11 güncelleme yaptım. Herhangi bir sorun görmedim face id hızlandı gibi geldi.
 • Daha önce 12 Pro Max 16.2 kullandığımda telefonda aşırı ısınmalar ve kasma meydana geliyordu. Bu güncelleme sonrası bütün sıkıntılar düzeldi. 12 Pro max kullanıcılarına tavsiye edebilirim.
 • İphone se güncelleme sonrası olumlu ya da olumsuz herhangi bir değişiklik görülmedi.

Yukarıda paylaştığımız yorumlar, sosyal medya ve forumlarda paylaşılan yorumlardır. Görüyoruz ki genellikle pil sağlığı üzerinden eleştiri ya da öneri yapılmış. Ama kendi kanaatimce pil yüzdesi çok anlam ifade ettiğini düşünmüyorum. Eski güncellemede %98 olan pil yeni güncellemede düştü şikayetleri sıkça duyuyoruz. Güncelleme sonrası aslında pil gerçek değerini gösterdiğini düşünüyorum. Sizlerde ios 16.3 güncelleme sonrası deneyimlerinizi yorumlarda paylaşabilir, bize destek olabilirsiniz. İkinci el telefon alım satım yapan bir firma olarak bu deneyimleriniz bizi için fazlası ile önemli.

Bir yanıt yazın

2 yorum

 • Ahmet

  Pubgde 60 fps stabil alan telefonum güncelleme sonrası ios 16.3 telefon aşırı donuyor ısınıyor oynanmaz hale geliyor 10 girim denedim 77den 68düştü inanamadim ve genel olarak çok yavaşladı iphone 12 pro max

 • Ahmet

  Pubgde 60 fps stabil alan telefonum güncelleme sonrası ios 16.3 telefon aşırı donuyor ısınıyor oynanmaz hale geliyor 10 girim denedim 77den 68düştü inanamadim ve genel olarak çok yavaşladı iphone 12 pro max dı

WhatsApp WhatSapp Hattı