+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İos 15.6 Güncelleme Şikayetleri ve Önerileri

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Apple bildiğimiz üzere belli zaman aralıklarında, ürünlerini hatalarını düzeltmek, ya da iyileştirme yapmak için güncellemeler getirmektedir. 21/07/2022 tarihinde çıkarmış olduğu İos 15.6 güncellemesi bazı telefonlarda iyileştirme yaparken bazı telefonlarda problemlere yol açabiliyor. Kullanıcıların bir kısmı güncelleştirmenin faydalı olduğunu savunurken, diğer bir kısmı ise güncellemeden dolayı telefonlarının yavaşladığını, yeni telefon almaya mecbur bırakıldıklarını düşünmektedir. Bu sebeple kullanıcılar, telefonlarını güncellerken, Telefonu güncellersem yavaşlar mı? Eski model İphone güncellersem yavaşlar mı? gibi soruları kendi kendilerine soruyorlar. Bu soruların cevaplarını, çeşitli forum sitelerinde kullanıcıların yorumlarını derleyerek sizlerle paylaşalım. İos 15.6 güncelleme şikayetleri ve önerilerini inceleyelim

İos 15.6 güncellemesinde bir kaç değişiklik ön plana çıkmıştır. Bunlardan bazıları safaride gezinirken, bir önceki sayfaya geri dönmesi düzeltilmiştir. Aygıtın hafızasının boş olmasına rağmen doluymuş gibi görünmesi problemi çözülmüştür. Dikkat çeken bir diğer değişiklik ise özellikle yeni model telefonların şarj süresinin daha uzun gitmesi gözlemlenmiştir. Kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar aşağıdaki gibidir.

İos 15.6 Şikayetleri

  • İphone X markalı telefonuma dün 15,6 güncellemeyi yükledim. pilde iyileştirmeler olmuş gibi hissettim. Onun dışında orta kısımdan uygulama yöneticisine geçince, dokunmatik okumama gibi bir şey yapıyor. Sonrasında geçiyor. Bunu ara ara tekrarlıyor. Bu problem güncellemeden sonra olmaya başladı.
  • İphone SE ilk seri kullanıyorum. Pil betası 83 açık ekranda kullanım süresi arttı diyebilirim.
  • Batarya süresi çok iyi olmuş. iphone 13 Pro Max kullanıyorum.
  • İphone 11′ de pek bir değişiklik görmedim. Pil seviyesinde pozitif anlamda bir düzelme var. İphone 11 15,6 güncelleyeyim mi? sorusuna cevap olarak.
  • İphone XS için güncellemenizi öneririm. Şar süresi çok iyi olmuş. Ayrıca telefonum şarj olurken çok ısınıyordu. 15,6 güncellemesinden sonra bu problemden de kurtuldum sanırım. çalışmayan iyileştirilmiş şarj özelliğimde artık çalışır vaziyette.
  • İos 15.6 henüz yüklemedim. Duyduğuma göre betası çok iyi değilmiş. Bana sorarsanız güncelleme için acele etmeyin. Eylül ya da Ekim ayını bekleyin.
  • İphone 12 kullanıyorum. Pil zaten çok az gidiyor, bu güncellemeyi yapmaktan korkuyorum.

Apple kullanıcıları telefon modellerine göre ios 15.6 şikayet ve önerilerini paylaşmışlar. Güncellemeyi yapmak ya da yapmamak sizlerin elinde. Şahsi önerim her zaman güncelleme yapmakta çok aceleci davranmamak. Aksi durumda güncellemeyi nasıl geri alırım kaygısı oluşabilir.

Cep telefonlarınızda 15.6 güncelleme şikayetleri yaşıyorsanız ya da telefonunuzun eskidiğini düşünüyorsanız değiştirebilirsiniz. Eski telefonlarınıza talibiz. İkinci el iphone alan yerler olarak bizi arayabilir satışı gerçekleştirebilirsiniz. 2. el cep telefonu alım satım konusunda 9 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı