+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Monster Abra A5 V17.2.3 Oyun Bilgisayarı

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Satışta Olan

Sıfır ürünlerin pahalı olduğu dönemlerde insanların ikinci el elektronik ürünlere yönelimi olmaktadır. Ülkemizde en çok rağbet gören ürünler arasında çoğunlukla oyuncu bilgisayarları vardır. Sürekli yeni çıkan oyunlara uyum sağlamak amacı ile konfigürasyonlar geliştirilmektedir. Arz talep kanunu burada devreye girmektedir. Yeni oyunları oynamak isteyen ve gelir seviyesi yüksek olan kişiler sürekli olarak eski bilgisayarlarını yenileri ile değiştirmek durumunda kalabilirler. Toplama kasa oyun bilgisayarları kullananlar, bazen ekran kartını, bazen işlemcisini değiştirerek bu sürece daha az maddi kayıp ile ayak uydurabilmektedirler. Yalnız Laptop kullanıcıları için aynı şeyleri söyleyemeyiz.

Laptop, diz üstü bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarını UPGRADE etmeleri seçenekler arasında maalesef yer almıyor. Bu durumda laptop kullanıcılarına az kullanılmış ikinci el bilgisayarlara yönelmelerini tavsiye edebiliriz. İnanın aşağıda paylaşacağımız ürünün sıfırından tek farkı, ambalajını sizin açmamış olmanız ve fiyatı olacaktır. Sadece ucuz bilgisayar almaya yol göstermek için bu ilanı burada paylaşacağız. İkinci El Monster Abra A5 V17.2.3 Oyun Bilgisayarı almak istiyorsanız, doğru makaleyi okuyorsunuz. İlan satılmamış olur ise iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışırız. Bu ilan aynı zamanda ikinci el satış sitelerinde satışa sunulmuştur.

Monster Abra A5 V17.2.3 Oyun Bilgisayarı

Monster oynatmadığı oyun olursa gerçekten iade alıyor mu? Tabii ki alıyor ama ilk 15 gün içerisinde. Aynı zamanda ilk 3 ay içerisinde ekranda ölü piksel görürseniz bu durumunu ekran panelini ücretsiz olarak değiştirerek sağlıyor. ikinci el Monster bilgisayarlarda da bu imkanlardan faydalanabiliyorsunuz. Yalnız bilgisayarın sıvı teması almamış ve yetkisiz kişiler tarafından donanımına müdahale de bulunulmamış olması şartı ile. Dilerseniz Özellikleri ve ikinci el monster bilgisayar hakkında bilgileri paylaşalım.

Monster Abra A5 V17,2,3 Özellikleri ;

  • İşlemci : İ5 -11400H
  • Ekran Kartı : Nvidia RTX 3050 Tİ
  • Ssd : 512 Gb
  • Ekran Boyutu : 15,6 İnch
  • Ekran Çözünürlüğü : 1920×1080 px
  • Fiyatı : Sıfır olarak satış fiyatı 15000₺ ikinci el olarak satış fiyatı 13250₺ belirlenmiştir.

İlanda paylaşmış olduğum bilgisayar 12.10.2021 tarihinde Monster yetkili mağazasından alınmıştır. Kasasında herhangi bir deformasyon bulunmamakta ve sıfırından farkı yoktur. Özelliklerini Resimler ile de size paylaşmaya çalışacağım. Bu modellerde farklı olarak ekran kartının GTX 3050 değil de GTX 3050 Tİ modelidir. Gtx 3050 ile Gtx 3050 ti arasındaki farkı, bu ilanı okuyorsanız biliyorsunuzdur.

Monster Abra A5 V17.2.3 sıfır fiyatı makaleyi paylaştığım Tarih itibarı ile 15000₺ civarındadır. Bu bilgisayarın fiyatı 13250₺ olarak belirlenmiştir. Sizde ikinci el bilgisayarınızı satıp sıfır bilgisayar almak isterseniz bizi arayabilir, fiyat alabilirsiniz. 2, el bilgisayar alım satım konusunda uzman ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olmak isteyecektir. İkinci el bilgisayar alan yerler arıyorsanız bizi arayıp fiyat almadan bilgisayarınızı satmayın.

Bir yanıt yazın

2 yorum

WhatsApp WhatSapp Hattı