+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El MacBook Pro M1 Pro 16 Gb Ram 1 Tb Ssd

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Macbook serisinin en güncel modellerinden olan MacBook Pro M1 Pro işlemcili olan modelimiz satışta. Hatta Uygun fiyata MacBook almanın en kolay yolu, ikinci el bilgisayar almak olduğunu defalarca belirtmiştik.Bu nedenle, Örneğini ilanımızda görmekteyiz. Bilgisayarımızın sıfırdan farkı, pil devir sayısı ve 1 ay kullanılmış olmasıdır. M1 Pro çipli olan bu modelin sıfır fiyatı Apple mağazasında 52.000₺ olarak satışa sunulmuştur. İnternette ulaşabileceğiniz en ucuz rakam 44.750 ₺ tutarındadır. Bilgisayarımızın ikinci el fiyatı 38.500₺ olarak belirlenmiştir. Piyasa şartlarında en yakın fiyattan 6250₺ tutarında fiyat farkı söz konusudur. İkinci El MacBook Pro M1 Pro 16 Gb Ram 1 Tb Ssd özelliklerinde bilgisayarın fiyat araştırmasını sizler için yapmaya çalıştık.

Macbook Pro MKGQ3TU/A Apple M1 Pro 16 GB 1 TB SSD 14.2″ Notebook

Bilgisayar 17/11/2022 tarihinde Apple yetkili satış bayisi olan Apple Troy mağazasından 48500₺ satın alınmıştır.Kesinlikle köşelerinde ekranında en ufak deforme, kusur, çizik, kırık vs. bulunmamaktadır. Bilgisayarın kutusu ve faturası ilk alındığı gün gibi muhafaza edilmiştir. Orjinal şarj aleti, kutusu ve faturası ile teslim edilecektir. (Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar makalenin yazıldığı tarih itibarı ile verilmiştir.

Bilgisayarın Özellikleri Aşağıdaki Gibidir;

  • İşlemci : M1 Pro çip 10 Çekirdekli CPU
  • Ram :16 Gb Birleşik Bellek
  • Depolama : 1 TB Ssd
  • Ekran Boyutu : 14,2 İnç
  • Ekran Çözünürlüğü : 3024*1964 Piksel
  • Pil Devir Sayısı : 52
  • Pil Sağlığı : % 97

Sonuçta bu makaleyi okuyorsanız, İkinci el MacBook almayı planladığınızı düşünerek bir kaç tavsiyede bulunacağız. İlk olarak Bilgisayarın icloud hesabının kaldırılması gerekir. Ürünün, özellikle faturasının muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ve sıvı teması alınmamış olması gerekir. Bilgisayarın kullanımı ne kadar az olur ise sizin için o kadar avantajlı olacaktır. MacBook Pro M1 Pro işlemcili bilgisayar fiyat araştırmasını Sahibinden.com ve diğer alışveriş sitelerinde fiyat araştırmasını yapabilirsiniz. Macbook alırken Türkiye garantili olmalıdır. Aksi takdirde garanti geçersiz sayılacaktır.

İkinci el MacBook model yükseltmek istiyorsanız elinizdeki bilgisayarı satışa çıkararak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle İkinci el MacBook alan yerler arayışınız var ise bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Fiyatı kabul etmeniz halinde İstanbul içi adresinize kadar gelerek alışverişi nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı