+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El İphone X Fiyatları Ve Alım Satım İşlemleri

Yayınlayan: admin
Kategori: Bilgiler
iphone x ikinci el alınır istanbul

2018 yılının en dikkat çeken telefon markaları arasında olan Iphone X ürününün, ikinci el alım satım noktasında dikkat edilecek konuları sizler için bu makalemizde derledik.

Iphone X ürünü yeni tasarımıyla ve radikal değişikliğiyle birçok kişinin dikkatini çekmekte. Çoğunlukla Apple marka telefonların öne sürdüğü telefonlar hep zirvede. Rakiplerine nazaran satışlarını en üst seviyede tutmuş olması bile satışlarını etkilemiyor. Yani ürünün fiyat ve kalitesi doğru oranda.

Iphone X Özellikleri

Yeni tasarımı ve yenilikli değişimleri ile oldukça farklı olduğundan ön planda bulunuyor. Komple retina 5,8 ınch ekranı ile birçok kişinin beğenisini almış ve gözde ürün haline gelmiştir. 64 gb hafızası bulunmaktadır. Kasasının arka kısmı camdan imal edilmiştir. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 renkten üretilmiştir.

Apple’in 10. yılında özel ürettiği bu modelde ekranın sadece üst kısmında sensör ve face ıd kullanılması amaçlanarak küçük bir alana yer verilmiştir. Dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek olan ürün suya ve toza karşı oldukça etkilidir. Ayrıca ince ve zarif yapısı sayesinde estetik olarakta güzel bir görünüm sağlamaktadır. Ürünün sıfır fiyatları 6.300 TL’den başlamaktadır.

Apple markasının en çok tercih edilen telefonu İphone X ‘in sıfırı ile ikinci eli arasında pek fark bulunmamaktadır. İkinci el alım satım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. 

2.El Iphone X Alırken ya da Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünü ikinci el satın alırken veya satarken ekran ve arka cam kısmında çizik olmamasına dikkat edin. Bu durumda estetik açıdan iyi bir görüntü olmayacağı için ürün olması gerekenden düşük fiyata alınabilir.  Ayrıca ürünün  kutusuyla ve faturasıyla alınmasını da göz önünde bulundurunuz. Oldukça yüksek maliyetli bir ürün olduğundan dikkatle kullanılmasını tavsiye ederiz. Aksi takdirde ürün değerinin altında kazanç sağlar.

satmak istediğiniz 2. El Iphone X cihazlarınız için, ikinci el cep telefonu iphone alan yerler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İkinci el İphone X cep telefonu alan yerler olarak, 0532 270 18 32 iletişim numarasıyla WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilir, satmak istediğiniz Iphone X telefon hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı