+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Iphone 7 Plus ve İphoneX Alım Satım

Yayınlayan: admin
Kategori: Bilgiler, Tavsiyeler
sıfır ve ikinci el iphone x fiyatları

İkinci el cep telefon alan yerler olarak İstanbul içi hizmet verdiğimiz alanlar arasında ikinci el iphone alan yerler yer almakta ve bu noktada ikinci el Iphone 7, Iphone 7 Plus ve Iphone X ürünleri ikinci el alım ve satımı noktasında dikkat edilecek konuları sizler için bu makalemizde yer veriyoruz.

Apple Macbook, I mac, ikinci el Macbook Pro fiyatları, Macbook Air, Apple Tv, Ses Sistemlerinde kalitesi ile zirvede yer aldıgını söylersek sanırım  yanlış bilgi vermemiş oluruz. Apple Cep telefonu konusundada piyasaya sürdüğü bütün modellerde zirvede yer alıyor. Rakiplerine nazaran satış fiyatını en üst seviyede tutması bile satışlarını etkilemiyor. Buda ürünlerinin fiyat ve kalitesi ile doğru orantıda olduğunu göstermektedir. Apple telefonlarında en çok tercih edilen cep telefonlarından Iphone 7 Plus ve Iphone x konusunda sizlere alırken ya da satarken dikkat etmeniz gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

IPHONE 7 PLUS

Ekranı 5,5 ınc olarak üretilen cep telefonunun 5 çeşit renk,  32 gb, 128 gb, 256 gb hafızaya sahip modelleri vardır. Bir önceki seri olan Iphone 6s plus’tan farklı olarak kasa şekli, ses çıkış, touch ıd tuşu dokunmatik şeklindedir. Bir önceki telefonunuzun şarj aleti ile şarj edebilirsiniz. Yalnız kulaklığını extra aparat ile kullanabilirsiniz. Renklerde jet balck (parlak siyah), gold rose, space grey ve mat siyah şeklindedir. Kabaca anlatmak gerekırse Özellik olarak %80 oranında diğer modellerinin aynısı diyebiliriz. İkinci el ıphone 7 plus alırken dikkat etmeniz gereken öncelikle telefonun herhangi bir hasar almamış olması ve kutusunun faturasının olmasıdır. Sıfır ıphone 7 plus alıyorsanızda tavsiyemiz ekran koruyucu ve kılıf ile kullanmanız kutusunu, faturasını, şarj aletini kulaklığını muhafaza etmenizdir.

sıfır ve ikinci el apple ürünleri istanbul

IPHONE X

Iphone tasarımında radıkal değişikliğe gittiği bu modelde diğerlerinden en çok farklılığa bu kasada yer vermiştir. Komple retina 5,8 ınch ekran ile tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Apple 10. yılına özel ürettiği bu modelde ekranın sadece ust kısmında sensör ve face ıd özelliği kullanılması amacı ile küçük bir alana yer verilmiştir. Suya ve toza dayanıklı ince yapısı sayesinde görünüm olarak zarif kullanım olarak oldukça dayanıklıdır.

Hafıza olarak sadece 64 ve 256 gb kullanılmıştır. Kasanın arka kısmı camdan imal edilmiş siyah ve beyaz olarak iki renk üretilmiştir. ikinci el ve sıfırı arasında pek fiyat farkı yoktur. Iphone 7 plus ve Iphone x arasında azımsanamayacak kadar fazla özellik bulunmaktadır. Tabii ki bu özelliklerle doğru orantıda en yüksek maliyetli telefonu Iphone x diyebiliriz. İkinci elini alırken özellikle arkacam kısmında ve ekranında çizik olmaması açısından kılıf ve ekran koruyucu ile kullanılmasını tavsiye edebiliriz. Diğer telefonlarda önerdiğimiz kutu ve fatura muhafaza konusunda bu modele özellikle dikkat etmeli ve bu pahalı telefonu çok dikkatli kullanmalıyız. En ufak hasar bize pahalıya mal olabilir.

ikinci el iphone cep telefonu alan yerler olarak bizi 7/24 arayabilir, satmak istediğiniz sıfır ya da ikinci el iphone modelleri hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

ikinci el ıphone 7, iphone 7 plus ve Iphone x fiyatları konusunda destek almak isterseniz size değerli teknoloji severlere yardımcı olabiliriz. İkinci el cep telefonunuzu satmak isterseniz watsapp üzerinden bizlere ulaşabilir fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. ikinci el apple telefonlarınızı adresinize kadar gelerek istediğiniz ödeme şeklinde satın alıyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı