+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El İnsta 360

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Araçlarda kameralar güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. İlginç anları yakalama, youtube, instagram ve çeşitli sosyal medya platformlarında yayın yapmak için kullanılmaktadır. Bunun için özellikle çözünürlüğü yüksek, kolay taşınılabilen ve dayanıklı olma özelliği aranmaktadır. En çok tercih edilen marka Go Pro Aksiyon kameralarıdır. Yalnız son zamanlarda, özellikle motorcuların dikkatini çeken İnsta 360 modelleridir. 360 derece çekim kabiliyeti olması sebebi ile tercih edilmektedir. Özellikle seyir halindeyken ön ve arka taraftaki ilginç anları görüntülemek, ilginç anlar yakalamak için kullanılmaktadır. İnsta 360 x3 ve İnsta 360 one x2 modelleri ile ön plana çıkmıştır. Sıfır fiyatları makaleyi yazdığımız tarih itibarı ile 12000₺ ile 15000₺ arası seyretmektedir. Daha ucuza insta 360 almak isterseniz ikinci el insta 360 tercih edebilirsiniz. Bir hevesle alınmış, fazla kullanılmamış aksiyon kameralarını tercih edebilirsiniz.

İnsta 360 Modelleri

Insta360, sürükleyici, yüksek kaliteli 360 derecelik ve sanal gerçeklik (VR) içeriği yakalamak için 360 derecelik kameralar ve aksesuarlar üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Gündelik anları yakalamak için tasarlanmıştır. Film yapımcıları ve içerik yaratıcıları için profesyonel kameralar ve 360 ​​derecelik içeriği düzenlemek için üretilmiştir. Gimballer ve yazılımlar gibi aksesuarlar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için tasarlanmış ürün sunuyorlar.

  • Insta360 ONE X : 5,7K video ve 18 MP fotoğraf çekebilen, tüketici düzeyinde 360 ​​derecelik kamera. Sorunsuz video çekimleri için FlowState sabitleme özelliğine sahiptir ve içeriği düzenlemek ve paylaşmak için kullanıcı dostu bir mobil uygulamaya sahiptir.
  • Insta360 ONE R: 360 derecelik içerik de dahil olmak üzere çeşitli çekim senaryolarına uyacak şekilde farklı lensler ve modüllerle özelleştirilebilen modüler bir aksiyon kamerası. Açık hava ve aksiyon sporları meraklıları için tasarlanmıştır.
  • Insta360 Pro 2: Yüksek çözünürlüklü görüntüleme özelliklerine, canlı yayın desteğine ve sanal gerçeklik içeriği oluşturmaya yönelik gelişmiş post prodüksiyon araçlarına sahip, profesyonel düzeyde 360 ​​derecelik bir kamera.
  • Insta360 Titan: Profesyonel film yapımcıları ve VR içerik oluşturucuları için tasarlanmış sinematik VR kamera. Sekiz adet Micro Four Thirds sensöre sahiptir ve 11K çözünürlüğe kadar 360 derecelik videolar çekebilmektedir.

İkinci El Aksiyon Kamerası Alan Yerler

Eski kameralarınızı model yükseltmek amacı ile satmak isteyebilirsiniz. İkinci el kullanılmış kamera satışı biraz ağır olmakla beraber aynı zamanda meşakkatlidir. İkinci el aksiyon kameranızı en hızlı şekilde satmak isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. Kameranızı almamız için gerekli olanlar;

  • Pil sağlığının yeterli düzeyde olması
  • Kutusu ve aparatlarının tam olması
  • Arızasının olmaması
  • çok eski model olmaması

Belirttiğimiz şartlar dahilinde olan kameralarınız için bizi arayabilir, fiyat alabilirsiniz. İkinci el aksiyon kamerası alanlar, ikinci el insta 360 alanlar

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı