+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Huawei MateBook D14

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Uygun fiyata Huawei Matebook almak istiyorsanız. Yılın belli zamanlarında uygulanan kampanyaları takip edebilirsiniz. Taksitli ya da peşin olarak satın alabilirsiniz. Yıllın belli günlerinden kastım muhteşem cuma, okulların açılması, Anneler Günü, sevgililer günü vs gibi günlerdir. Bekleyeceğiniz zaman eğer sizin için zaman kaybı gibi görünüyor ise ikinci el ya da teşhir ürünlere yönelebilirsiniz.

Eğer ikinci el Huawei Matebook almaya karar verdiyseniz. Sizlere satışa sunduğumuz Huawei Matebook D14 modelini tanıtmak isteriz. Ebat olarak küçük olmasından dolayı, okul yollarında zorluk çekmemek için öğrenci arkadaşlara şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir modeldir. Görsel olarak şık bir tasarımı olan bu model, iş görüşmeleri ve toplantılarda gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Özellikle MacBook Air kullanıcılarını hedefleyen Huawei kullanım olarak diğer bilgisayardan farkı olmamasını en büyük avantajı olarak kullanmaktadır.

Huawei MateBook D 14 Amd Ryzen 5 3000 8 Gb Ram 512 Gb Ssd 14 İnch

Özellikleri başlıkta belirttiğimiz gibi Amd Ryzen 5 İşlemciye sahiptir. Ram yükseltilemiyor bilginiz olsun. En çok beğenilen özelliği pil ömrünün oldukça iyi olması ve stabil sessiz çalışmasıdır. Ayrıca şık tasarımı hafif olması tercih edilme sebebidir. Hardisk kapasitesinin 512 gb olması avantajları arasındadır. Satışa sunduğumuz bilgisayar 24/10/2020 tarihinde Vatan Bilgisayardan alınmıştır. İkinci el ürünlerde garanti süresi fatura tarihinden itibaren iki (2) yıldır. Yani bu bilgisayarın garantisi 24/10/2022 tarihinde son bulacaktır. Yaklaşık 5 ay garantisi kalmıştır. Kozmetik açıdan 10 üzerinden 9 alır. Kutusu faturası orjinal şarj aleti ve bilgisayar şeklinde satışa sunulmuştur. İkinci el Huawei Matebook almak isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

İkinci El Huawei Matebook D14/D15/D16 Modeli Alan Yerler

ikinci el huawei marka ve model bilgisayar satmak istersenizde bizleri arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler sırası ile;

Whatsap yolu ile iletişime geçerek bilgisayarınızın detaylı özelliklerini bizlere iletebilirsiniz. Herhangi bir kusuru var ise belirtirseniz daha sonrasında bir sürprizle karşılaşma ihtimaliniz düşük olacaktır. Bilgisayarınızın kutusunun ve faturasının olması fiyata olumlu etki edecektir. Eğer verdiğimiz teklifi kabul etmeniz durumunda İstanbul içi adresinize kadar gelerek satışı nakit ya da eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Matebook Genel Yorumları görselde paylaşıldığı gibidir.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı