+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Fotoğraf Makinemi Nereye Satabilirim?

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

İkinci el elektronik alım satım işi genellikle meşakkatli olmuştur. Alıcı ve satıcı buluşturan platformların güven problemi sorununu aşamaması, insanların ikinci el alım satım konusunda tedirgin olmasını sağlamıştır. İkinci el alım satım konusu alıcı ve satıcı için oldukça önemlidir. Alıcı satın aldığı elektronik ürünü detaylı kontrol etmek için yeterli zamanı bulamaması gibi. Mesela fotoğraf makinesi alacaksınız pil ömrünü kontrol etmek için en az 4-5 saate ihtiyacınız olabilir. Ya da kameranın bütün çekim modlarını denemek için yeterli vakit bulamayabilirsiniz. Ya da aldığınız kamera çalıntı olabilir. Benzer problemler aynı şekilde ikinci el fotoğraf makinesi satarken de yaşayabilirsiniz. Peki İkinci El Fotoğraf Makinemi Nereye Satabilirim?

İkinci el fotoğraf makinesi satarken mutlaka tüm aksesuarlarını eksiksiz teslim etmelisiniz. Satış esnasında kamera kartı içindeki resimleri silmeli ve kamerayı kesinlikle kontrol ettirerek satmalısınız. Ardından kamerayı çalışır sorunsuz sattım diyerek kendi aranızda tutanak tutmalısınız. Aksi takdirde ürün ikinci el olduğundan alıcı bir iki gün sonra kameranın bozuk olduğunu iddia edebilir. İkinci el kamera aldım bozuk çıktı diyerek tüketici mahkemesine şikayette bulunabilir, yaptığı ödemeyi mahkeme ve avukat masrafları ile sizden talep edebilir. Son olarak satış sonrası ödemeyi mümkün olduğunca EFT yolu ile talep etmeye bakın. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız nakit olarak aldığınız paraların sahte olup olmadığını detaylı şekilde incelemeye bakın. Para sahte ya da eksik çıkabilir. Bu sebeple ikinci el fotoğraf makinesi alım satım işlemlerinde kurumsal mağazaları tercih edebilirsiniz. 2, el elektronik ürün alım satım yaparken bu ve buna benzer problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız, yazdıklarımızı göz ardı etmemenizi önemle belirtmek isterim. Peki 2, el fotoğraf makinesi alan dükkanlar nerelerdir sorusuna cevap bulmaya çalışalım.


2. El Fotoğraf Makinesi Alan Dükkanlar

2, el fotoğraf makinesi alan yerler İstanbul içerinde teknolojinin kalbi Kadıköy ve Sirkeci bölgelerinde oluşmaktadır. Kadıköy Yazıcıoğlu İşhanı ve Eminönü Sirkeci Doğu Bank İşhanı çevresinden alım satım konusunda destek alabilirsiniz. Satış sonrası destek ve ürün garantisi konusunda problem yaşamayacağınız oldukça fazla dükkan vardır. Eğer ben evimde oturmak istiyorum, Kadıköy ve Sirkeci bana uzak diyorsanız, adresinize kadar gelerek bu işlemi yapan firmalardan birisi de biziz. İletişim bölümünden 0532 270 18 82 numaralı telefonu arayarak fiyat alabilir bu işlemi yarım saat gibi kısa bir süreye indirebilirsiniz. Bunun için bizi arayabilir satışı nakit şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul İçi Fotoğraf Makinesi Alanlar

İstanbul içi fotoğraf makinelerinizi tüm ilçelerden nakit şekilde satın alıyoruz. Yapmanız gereken bizi aramak fiyat almak. Ödemelerinizi nakit ya da eft şeklinde gerçekleştiriyoruz. Bize danışmadan kameralarınızı satmayın. Fotoğraf makinesi yanında fotoğraf makinesi ekipmanları alan yerler konusunda da hizmet vermekteyiz. Gymbal, tripod, Lens, Sofbox ve Flash larınızıda değerinde nakit satın alıyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı