+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Canon 800D

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bilgiler, Satışta Olan, Tavsiyeler

ikinci el Canon 800D inceleme ve aynı zamanda satış makalemizle karşınızdayız. İkinci el canon eos 800d alınır mı? 800D Giriş Seviyesi için Uygun mu? ve buna benzer bir çok sorunuzu cevap bulmaya çalışacağız. Satışa sunduğumuz kamera yaklaşık 9000 shutter’da ve rahatlıkla sıfır ayarında olduğunu söyleyebiliriz. Daha verimli projeler üretebilmeniz adına üzerinde 18-55 yerine 50mm lens ile beğeninize sunuyoruz. İkinci el fotoğraf makinesi alan yerler olarak ilanlarımızı takip edebilir, en uygun fiyatlara fotoğraf makinesi sahibi olabilirsiniz.

Canon Eos 800D Özellikleri

Canon 800D giriş üst seviyesi olarak 2017 tarihinde satışa sunulmuştur. 750d ve 760D olan benzerliği ile dikkat çeken modelin başlıca özellikleri;

  • 24.2 megapiksel çözünürlük
  • 45 Af Noktası
  • Optik Vizör
  • 6 Fps seri çekim
  • Full HD 60 Fps Video Kayıt
  • Dokunmatik ve değişken açılı Lcd ekran
    Fotoğraf makinesinde bulunan wi-fi özelliği sayesinde cihaz uzaktan kontrol edilebilme özelliği taşımaktadır.

800D Giriş Seviyesi için Uygun mu?

Canon Eos 800d aslında döneminin giriş üst seviye olarak satılmıştır. Ergonomik yapısı ve özellikleri sayesinde orta seviyeye de hitap etmektedir. Giriş seviyesi fotoğraf makinesi tavsiyelerimizde özellikle canon eos 800d modelinden bahsetmiştik. Bu sebeple canon 800D giriş seviyesi için uygun mu? sorunuza cevap olarak evet uygundur diyebiliriz. Eğer Canon 800D orta seviye olarak kullanmak istiyorsanız, gerekli eğitimleri alarak fotoğraf bilgisine sahip olmanız gerebilir.

Canon 800D Hangi Lens Önerilir?

Bu konu fotoğraf makinenizi hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak farklılık gösterebilir. Canon EOS 800D ile beraber gelen 18-55 lens giriş seviyesi için yeterli olabilir. En azından fotoğraf çekmiş olursunuz. Benim görüşüm 50mm ya da 30 mm prime lens ile daha verimli deneyimler yaşayabilirsiniz. Tabi ki bütçenize ve taleplerinize göre bu öneriler farklılık gösterebilir. Canon’da bildiğiniz üzere altyapısından dolayı bir çok lens modeli bulunmakta.

Canon 800d ile Video Çekimi Yapılır mı?

Canon fotoğraf kalitesinin yanında, aynı kalitede video çekim özelliği bulunan bu modelin, 60 fps full Hd kayıt yapabilme özelliği mevcuttur. Aynı zamanda kamerada 5 eksenli titreşim engelleme özelliği bulunmakta. Mikrofon girişide olan model ile amatör ya da profesyonel videolar çekebilirsiniz. Ama özellikle video çekebileceğiniz Canon marka makine tavsiyesi arıyorsanız tavsiye edeceğimiz model bu değil.

Canon 800D hangi pil kaç çekim yapabiliriz?

Bu modelde LP-E17 model kodlu pil kullanılmaktadır. CIPA standartlarına göre tam dolu pil ile yaklaşık 600 kare fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı