+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Bilgisayar ve Oyun Sektörü

Yayınlayan: admin
Kategori: Tavsiyeler
İkinci El Oyun Sektörü Bilgisayar

Teknoloji alanında  ikinci el sektörünün çok hareketli olmasının başlıca sebeplerinden biride sanal oyunlardır. Türkiye’de oyun sektöründe, gün geçmiyor ki hayatımıza yeni bir oyun dahil olmasın. Türkiye 2018 oyun sektöründe 853 milyon dolar gelir elde etmiştir. Bu durum gelişen Bilgisayar ve İkinci El PlayStation gibi cihazlarında gelişmesine paralel olarak ön ayak olmakta ve bu gelişme ulusal noktada birbirini gelişmeye teşvik etmektedir.

ikinci el bilgisayar ile oyun sektörünün ne gibi bağlantısı var?

Büyük heveslerle aldığımız, son güncel oyunları ve çizimleri yapabileceğinizi düşündüğünüz bilgisayarınız; yeni oyunlar ve yeni grafikler ile bir anda işe yaramaz hale geliyor. En azından bir süre sonra beklentilerinizi karşılayamaz hale geliyor. Oyun sektörünün en önde gelen müşterileri öğrencilerdir. Eğitim hayatına devam ederken ekonomik anlamda teknolojiye ayak uydurmaları oldukça zordur. Bazen harçlıklarından arttırarak biriktirdikleri bazen de part time çalışarak elde ettikleri gelirler ile düşük rakamlara en iyi oyun bilgisayarlarına sahip olmak istiyorlar.

Uygun Fiyata Oyun Bilgisayarı almak isterseniz bunun en kolay yolu ikinci el bilgisayarlara yönelmek olacaktır

Kullanmadığımız eski bilgisayarlarımızı satarak yeni alacağımız elektronik eşyalara finansman sağlayabiliriz. Ya da ikinci el teknoloji ürünlerini tercih ederek  almak istediğimiz ürünü piyasa fiyatından daha ucuza satın alabiliriz.

İkinci El Bilgisayar, Oyun oynatır mı?

Sıfır bilgisayarda olduğu kadar ikinci el bilgisayarlar ile de yüksek grafikli oyunlar oynayabilirsiniz. Önemli olan bilgisayarın sıfır ya da ikinci el olması değil özellikleridir. Bilgisayar markalarının kendine özgü ürettiği oyun bilgisayarları vardır. HP, Omen, Lenovo Legıon, Casper Excalıbur, ASUS, Rog, Msı ve Monster gibi.

Oyun bilgisayarı alırken kaliteyi ucuza edinmenin en kolay yolu, az kullanılmış ikinci el oyun bilgisayarı almaktır. İkinci el oyun bilgisayarı almak isterseniz öncelikle ikinci el alışveriş sitelerinden faydalanabilirsiniz.

ikinci El Oyun Bilgisayarı Değerinde Nakit Alınır

İkinci el oyun bilgisayarımı satmak istiyorum diyorsanız iletişim bölümünden bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. İkinci el laptop alan yerler, ikinci el bilgisayar alanlar denildiğinde hizmetinizdeyiz. İstanbul içinde adresinize kadar gelerek nakit şekilde alışverişi gerçekleştiriyoruz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı