+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

İkinci El Asus Tuf Gaming F17

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Gaming bilgisayar denilince aklımıza gelen 3 markadan biri Asus Tuf Gaming serisidir. En güncel oyunları oynatma donanımına sahip olan ikinci el Asus Tuf Gaming F17 modelini inceleyeceğiz. Sıfırının piyasa fiyatı ortalama 27000₺ ile 30.000₺ tutarında seyretmektedir. Asus Tuf Gaming F17 FX706HCB-HX152 model özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • İşlemci : i7-11800H 2,30 Ghz
  • Ekran Kartı : Nvidia Geforce RTX 3050 4 Gb
  • Yüklü Bellek : 16 Gb Ram
  • Çözünürlük : Full HD 1920-1080 PX
  • Panel tipi : İPS Level
  • Ekran Boyutu : 17,3 İnch
  • Ssd : 512 Gb
  • Garanti süresi : Fatura tarihinden itibaren 2 yıl
  • İşlemci Çekirdek Sayısı : 8

Bilgisayarın genel özellikleri bu şekilde sıralanmıştır. İkinci el Asus Tuf Gaming modelinin satış fiyatını 18.500₺ tutarında belirledik. Satışa sunduğumuz ikinci el bilgisayar 12.04.2022 tarihinde satın alınmıştır. Yani yaklaşık 18 ay daha garantisi bulunmaktadır. Çok az kullanılmıştır. Üzerinde herhangi bir ezik, çizik, deforme bulunmamaktadır. Satın alma sırasında ofisimizde çayınızı içerken istediğiniz kadar test etme olanağına sahip olacaksınız. İkinci el bilgisayar alırken Asus oyun oynatır mı? Tuf Gaming hangi oyunları oynatır gibi sorularınızın cevabını tecrübe ederek alabileceksiniz. Bilgisayar kutusu, ilk sahibi adına kesilmiş faturası ve orjinal şarj aleti le teslim alabilirsiniz.

İkinci el bilgisayar alım satım konusunda konusunda 9 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. İkinci el bilgisayar alım satım ihtiyacınızda bizleri arayarak fiyat ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İkinci el alışveriş son dönemlerde oldukça riskli bir hal almıştır. Satın alırken ya da ya satış yaparken son derece dikkatli olmalı, maddi zarara uğramamaya önem göstermelisiniz. Bu sebeple alışverişlerinizi adresi belli olan yerlerden yapmalı ve alışveriş yaptığınıza dair aranızda sözleşme hazırlamanızda fayda vardır.

İkinci El Asus Alan Yerler

İkinci el Asus bilgisayar satmak istiyorum diyorsanız. Whatsapp iletişim hattımızdan bizlere bilgisayarınızın modelini, özelliklerini, var ise herhangi bir kusuru arızası resimlerini atarak 15 dk içerisinde fiyat alabilir. Mesafenizin yakınlığına göre alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. İkinci el Asus, MSI, Monster, Hp marka bilgisayarlarınızı adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. İstanbul ve çevre illerinden bizleri arayarak fiyat alabilir akabinde satışı nakit ya da eft ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı