+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Huawei MateBook d15

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bilgiler

1987 yılından bu yana Teknoloji dünyasına yenilikler katmayı başaran Huawei, Dünya ve Türkiye pazarında cep telefonu modelleri ile Apple ve Samsung tekelini ortadan kaldırmayı başarmıştır. Apple Macbook bilgisayarlar kullanıcılarını hedefleyen Huwaei, teknik açıdan olmasa da, görsel açıdan hedefine ulaşmayı başarmıştır. 2019 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan Huwaei Matebook D15 kalitesi, özellikleri kullanım kolaylığı ile teknoloji severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Birkaç konu başlığı altında Huawei Matebook D15 hakkında sorularımıza cevap arayalım.

Huawei Matebook D15 Nasıl?

Huawei Matebook d15 tasarımı, şıklığı ve taşıma kolaylığı ile gayet hoş bir bilgisayar. Görüntü kalitesi, uzun ömürlü pil ve özellikleri ile daha çok öğrenci ve iş insanlarına hitab ettiğiniz söyleyebilirim. Eğer hafif kullanışlı bir bilgisayar arıyorsanız ve estetiğe önem veriyorsanız tavsiye edebilirim.

Huawei Matebook Oyun Oynanır mı?

Elbetteki her bilgisayarda oyun oynanır. Bu sorunun cevabı ne tür oyunlar oynayacağınıza göre değişiklik gösterir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, daha çok öğrenci kesimine hitap eden bu bilgisayarlar ile yüksek grafikli oyunlar oynarken problem yaşayabilir ve istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Huawei Matebook d15 Pub G  oynatır mı? Eğer oyun mobile ise oynatır. Ekran kartı paylaşımlı olan bilgisayarlar da maalesef oyun işi biraz sıkıntılı olabiliyor.

Huawei MateBook Dokunmatik Nasıl Açılır?

Huawei Matebook D15 dokunmatik olan modellerde, ekranın sol tarafındaki sütunlardan, dokunmatik yüzey düğmesine basarak açabilirsiniz. Aynı işlemin tersini yaparak kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Matebook Ekran kartı Kaç gb?

Huswei Matebook modellerinde işlemci, ram, ekran kartı, Ssd farklılık gösterebilmektedir. Ama şunu söyleyebilirim ki genellikle Huawei MateBook D15 modellerinde ekran kartı paylaşımlı olmaktadır.

Huawei Matebook D15 Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizde dolar kurunun sürekli değişmesi sebebi ile fiyatlar sürekli değişiklik göstermektedir. Huawei MateBook D15 günce en uygun fiyatı Windows 11 Ryzen 5 8 Gb Ram 512 Ssd olan modeli 9200₺ civarındadır. Fiyatlar özelliklerine göre farklılık gösterebilir. En ucuza sıfır bilgisayar almanın yolun güvenli internet siteleri arasında en uygun fiyatı arayıp bulmaktır. Çeşitli siteler sadece bu iş için hizmet vermektedir.

İkinci El Huawei MateBook Alınır mı?

Her üründe olduğu gibi temiz kullanılmış, garanti süresi bitmemiş, sıvı teması almamış, kutusu ve faturası olan MateBook alınır. Bu sebeple bilgisayarı alırken detaylı şekilde incelemeniz gerekmektedir. Fiyat olarak daha uygun fiyata alırken, ilk kullanıcısı siz olmadığınız için risk almış oluyorsunuz.

Eğer ikinci el Huawei Matebook 15 satmak istiyorum, Ya da ikinci el Huawei alan yerler gibi sorularınız var ise adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. www.ikincielalinir.net olarak adresinize kadar gelerek hizmet vermekteyiz. 2, el Huawei Matebook 15 satmak ya da almak isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı