+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Günlük İşler İçin Bilgisayar Tavsiyesi

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Satışta Olan

Günlük işler için bilgisayar tavsiyesi arıyorsanız çok fazla özellikli bilgisayarlara gerek yoktur. Günlük hesaplarınızı takip etmek, Youtube, Facebook, instagram’da vakit geçirmek için bilgisayar tavsiyesi istiyorsanız makaleyi sonuna kadar okumanızda fayda olacaktır. Üst seviye laptoplar ile işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ama fazladan olan özelliklere ödeyeceğiniz fazladan para sizin için zararınıza olacaktır. Özellik olarak celeron işlemci, 4 Gb Ram, 500 Hdd ve paylaşımlı ekran kartı olan modellerde herhangi bir problem yaşamadan muhasebe kayıtlarınızı, harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Netflix , youtube ve Blu tv gibi güncel video film izleme programlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyata etki olarak markayı dikkatli seçmenizde fayda olacaktır. Aynı özelliklere sahip x marka kalitesine göre daha pahalı olabiliyorken, daha yerel bir marka daha uygun fiyatlı olabiliyor. İkinci el bilgisayar düşünüyorsanız. Bilgisayarın kullanım süresi, ya da bilgisayarın garanti süresi, ne kadar kaldığı fiyata artı ya da eksi yönde etki edecektir.

Günlük işler için ikinci el bilgisayar tavsiyesi (Asus X402NA-GA170 Intel Celeron N3350 1.10GHz 4GB 500GB)

Modelini paylaştığımız bilgisayar 2017 yılında piyasaya sürülmüş Asus X402Na modelidir. Günlük işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bilgisayarın özellikleri ve görselleri aşağıda paylaştığımız gibidir. Sıfır fiyatı ortalama güncel 3500₺ ile 4000₺ arasında seyretmektedir.

Asus X402NA-GA170 Özellikleri

  • Çözünürlük: Hd Ready
  • İşlemci Modeli : N3350
  • İşlemci Türü : Celeron
  • Ekran Boyutu : 14 İnc
  • Ekran Kartı : Paylaşımlı
  • Ekran Çözünürlüğü : 1366/768
  • Yüklü Bellek : 4 Gb Ram
  • Hardisk Kapasitesi : 500 Gb HDD

ikinci el olarak satışa sunduğumuz bu modelin üretim tarihi itibarı ile garantisi yoktur. Çok az kullanılmış üzerinde herhangi bir deformasyon bulunmamaktadır. Satış esnasında yanında verilecek olanlar bilgisayarın kendisi ve şarj aleti şeklinde olacaktır. Bilgisayarın ekranı 14 inch ufak rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir modeldir. Asus marka ikinci el laptop alım satım konusunda bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. İkinci el laptop alım satım konusunda uzman ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Atıl durumda kullanılabilir bilgisayarlarınızı nakite çevirebilir istediğiniz bilgisayarı daha uygun bütçe ile satın alabilirsiniz.

Bu işlem için bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. 0532 270 18 82 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı