+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Fifa 2023 Oynama Videosu Gösterimde

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Evet her sezon beklenildiği merakla beklenen yeni seri Fifa 2023 oynama videosu gösterimde. Pes 2022 ne zaman güncellenecek sorusu henüz cevap bulmadan fifa 23 oynanış videosunu yayımladı.

Amerika’lı oyun şirketi Elektronik Arts, gerçekçiliği ön planda tuttuğu oyunlarda HyperMotion teknolojisini geliştirdi. Böylelikle animasyonlarda gerçekçiliği yakalamanın peşinde.

Hyper Motion nedir?

Özellikle futbol oyunlarında gerçekçi olmayı, aynı zamanda sürükleyici olmayı yeni nesil oyun konsollarında kullanılmayı hedefleyen teknolojidir. Playstation 5, Xbox Series, Playstation 4 gibi oyun konsollarında güncelleme ile oynanabilecek.

Konami ile rekabet içerisinde olan Elektronik Arts HyperMotion gerçek maçlardan elde ettiği verileri bu teknoloji ile eşleyerek gerçekliğe en yakınlaşan firma olarak bir tık önde diyebiliriz. Satışa sunduğu Fiya 23 ‘te kadın futboluna yer vermiştir. Kadınların oyun stilleri ve mimiklerine varıncaya kadar oyuna yansıtmaya çalıştığı görülmektedir. Ayrıca kullanıcı kitlesinin çoğunluğunu erkeklerin oluşturduğu oyun platformuna kadınlarında ilgisini arttırmayı amaçlamıştır.

Elektronik Arts, internet sitesinde yer verdiği ifadede ” ileri teknoloji ve tescilli makine öğrenimi algoritmamız, gelişmiş maç yakalamadan alınan 9,2 milyon kareden öğrenerek ve FIFA 23’teki çeşitli etkileşimlerde doğal futbol hareketi yaratmak için gerçek zamanlı yeni animasyonlar yazarak FIFA 23’te daha fazla futbol gerçekçiliği oluşturuyor.” ifadesini kullandı. Fifa 23’te 6000 adet farklı animasyon kullandığını bildiren firma geçmiş zamandaki oyunlardan daha etkili ve gerçekçiliğe daha yakın oyun performansı hedeflediklerini bildirdiler. Gol vuruşları, daha estetik çalımlar ve penaltı vuruşlarında daha kolay gol atma imkanı sunulacak. Vuruş hızları daha stabil kontrol edilebilecek. Futbolcuların gerçek yaşamdaki performansları oyuna yansıtılacak ve oyuncu koşarken pozisyonuna bağlı olarak farklı ivmeler ile hızlanabilecek.

Fifa 23 Kaç Para?

Belkide oyun severlerin oyunun kalitesinde çok fiyatı daha fazla merak konusu olmakta. Playstation Store’de ön satışa sunulan Fifa 23 ultimate stem fiyatı 900₺ iken Playstation 5 ve xbox kullanıcıları için 800₺ olarak belirlendi.

Oyun ve konsol fiyatlarının, ülkemizdeki döviz kurunun değişkenlik göstermesi ile sürekli artışı söz konusu. Yeni oyunlar ya da yeni oyun konsolu almak için elinizdeki oyun konsollarını nakite çevirmek isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. 2. el playstation alan yerler 2. ps4 alım satım gibi konularda bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı