+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

En Çok Tercih Edilen Playstation 5 Oyunları

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Playstation 5’in gücünü karşılayacak pek fazla oyun olmasa da en iyi playstation 5 oyunlarını inceleyeceğiz. 2021 sonlarına doğru adından sıkça adından söz ettiren Playstation 5 disk versiyon ve digital versiyon olarak 2 ayrı model piyasaya sürmüştür. Playstation 5 Ceo’su Jim Ryan, Ps 5 tarihin en sağlam kadrosuna sahip olacaktır demiştir. Yayınlanmı ve en çok talep gören Playstation 5 oyunlarını inceleyeceğiz. Sıralama en çok tercih edilen Playstation 5 oyunları değilde güncel oyunlardan oluşmaktadır.

En iyi Güncel Playstation 5 Oyunları

Daha önce beğeni ile takip ettiğimiz oyunların seri olarak karşımıza çıkan bu oyunlar, sektöre yön vermektedir.

  • Demon’s Souls

Oyun sektörüne yeni bir bakış açısı getiren bu oyun yeni nesil oyunlar arasında kullancıya kendini en iyi hissetiren oyun olduğunu söylesek yanılmış sayılmayız. Görsel efeck ve konusu ile denemeye değecek bir oyundur. Demon’s Souls.

  • Call Of Duty : Black Ops Cold War

Activision’un son ıyunu aslında Calla of Duty serisinin en popüler özelliklerine ağırlık vermiştir. Bunun yanında alışılagelmiş bazı dokuları kaybettirdiğiniz söyleyebiliriz. Animasyonlar, mekanikleri ve müthiş grafikleri ile yeni neslin isteklerini karşılayan bu oyun en önde gelen FPS oyunarındandır. Hikayesinin kısa olması ve karmaşadan uzak oyun hikayesi ile oyuncuların gözdesi olmaya devam etmektedir.
Black Ops War isteklerimizi sonuna kadar karşılıyor. Sürükleyici oyun Playstation 5 serisinde koleksiyonlarda yerini almıştır. En iyi Playstation 5 oyunları içinde açıkçası benim favorim bu oyundur.

  • Sackboy : Büyük Macera

Daha çok genç arkadaşlarımıza hitab eden bu oyun. Küçük küçük ilerleyerek Süper Mario tadında bir oyun sergilemektedir. Adından da anlayacağımız üzere Türkçe dil desteği bulunan bu oyun, yeni yeni oyun konsollarına adapte olmak isteyen genç arkadaşların taleplerini karşılıyor. Belkide En iyi playstation oyunları arasında en sevimli oyun olarak liderliği eline alabilir.

Marvel’s Spider Man : Miles Morales ilk olarak Playstation 4 için yayınlanmış, aynı şekilde Playstation 5 e uyarlanmıştır. Oyunun süresinin kısalığı eleştri konusu olsada mekanikleri ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Bir çok yaş kesimine hitap eden bu oyun, konusu ve sürükleyiciliği ile tercih edilen playstation 5 oyunları arasındadır.

  • Destruction Allstars

Yeni başalayanlar için şiddetle tavsiye ettiğimiz bir oyundur. Basit strese sokmayan eğlenceli olan bu oyun Ps Plus sahiplerine ücretsiz olarak verilmektedir. Aslında tek başına savaş oyunu olan bu oyun, takım oyunu olarakta oynanabiliyor. Eğer kazanmak istiyorsanız hedef YIKIM olmalıdır.

  • Pes 2022

Playstation en çok tercih edilen oyunları arasında FİFA ve Pes futbol oyunu yer almaktadır. Oyun severler arasında her zaman tartışma konusu olan Pes’mi Fifa’mı tartışması geçtiğimiz yıllarda grafik ve gerçekçilik bakımında Fifa bir tık önde gidiyordu. Zorluk seviyesi ve gerçekçilik bakımından daha çok tercih edilen Fifa 2022 yılında yerini Pes 2022 bıraktı diyebiliriz. Her ne kadar tartışmaya açık olsa da benim fikrim Pes 2022 güncel futbol oyunları içerisinde ilk sırayı almaktadır.

İkinci El Playstation 5 Oyunları ve Oyun Konsolları

Güncel oyunların ve Playstation 5 fiyatlarının yüksek olmasından dolayı ikinci ele yönelebiliyoruz. Playstation 5 oyunlarını takas yolu ile değişimi tercih edebilirsiniz. Böylelikle bir çok oyunu oynayarak tecrübe edebilir fikir sahibi olabilirsiniz. İkinci el ps5 oyun takas yapan yerler, 2, ps5 alan yerler, ikinci el oyun konslolu alan yerler konusunda bizleri arayarak fiyat alabilir, fikir sahibi olabiirsiniz. Eğer sizin için fiyat uygun ise satışı bize gerçekleştirebilrsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı