+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Çanakkale 2. El Bilgisayar Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler
Çanakkale İkinici El Bilgisayar Alınır

İkinci el elektronik eşyalarınız zamanla eskiyerek artık işinizi görmeyecek hale gelebilir. Yada hevesinizi almış olabilirsiniz. İkinci el Playstation, ikinci el bilgisayar, laptop, toplama kasa ikinci el fotoğraf makinesi bunları çeşitlendirebiliriz. İstanbul’da İkinci el elektronik eşya alım hizmeti veren firmamız, artık Çanakkale’de de hizmet vermektedir. Çanakkale’de ikinci el bilgisayar alan yerler, bilgisayar alım satım yapan firmalar arasında bizde yerimizi aldık. Çanakkale’de bilgisayarımı nereye satarım sorusunun çözümü artık çok kolay.

ikinci el eşyanızı acil şekilde nakite çevirmek isterseniz. Dükkan dükkan gezmenize yada ikinciel satış sitelerine yükleyerek günlerce müşteri beklemenize gerek yok. Bizi arayın nakit satın alalım.

Özellikle ikinci el bilgisayar alım satım sektöründe hizmet veren firmamız. ikinci el cep telefonu, sıfır cep telefonu nakite çevirme, ikinci el oyun konsolu,ikinci el fotoğraf makinesi, ikinci el toplama kasa gibi ürünleride anında nakit satın alıyoruz. Üstelik bu işlemleri sizi yormamak adına adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. Yapmanız gereken sadece www.ikincielalinir.net sitemizi ziyaret ederek whatsapp hattımızdan satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini çekerek bize atmanız.

Çanakkale 2. El Alım İşlemini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Satmak istediğiniz ikinci el ya da sıfır cep telefonu, bilgisayar, fotoğraf makinesi vb. özelliklerini, kullanım yılını var ise garanti durumunu arayarak ya da mesaj yolu ile bize bildiriyorsunuz. Ardından size verelebileceğimiz en yüksek fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat sizin içinde uygun ise alışveriş işleminiz başlatıyoruz. Çanakkale, bütün ilçelerinden ikinci el elektronik eşya işlemi yapıyoruz. Mobil araçlarımız ile aciliyet durumunuza ve bizim yoğunluğumuza bağlı olarak size uygun bir zaman diliminde alımı gerçekleştiriyoruz. Ödeme işlemi ürünü inceledikten hemen sonra, isterseniz nakit isterseniz EFT yolu ile hesabınıza aktarıyoruz.

Çanakkale 2.El Bilgisayar Adresinizden Nakit Alınır
Çanakkale 2.El Bilgisayar Adresinizden Nakit Alınır

Çanakkale’de alım satım yaptığımız ilçeler

Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan. Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice ilçelerinden alım yapmaktayız.

çanakkale bilgisayar alım satım, Çanakkale fotoğraf makinesi alım satım, Çanakkale cep telefonu alım satım konusunda sadece fikir edinmek için bile çekinmeden arayabilirsiniz. Sadece ikinci el ürün alımı olarak düşünmeyin. Aynı zamanda sıfır ürünlerinizide nakite çeviriyoruz.

Çanakkale ikinci el fotoğraf makinesi alınır

Bir yanıt yazın

7 yorum

WhatsApp WhatSapp Hattı