+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Çakma Airpods Pro ve Apple Watch Nasıl Anlaşılır

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Çakma Apple Airpods Pro ve Apple Watch nasıl anlaşılır? Alırken nelere dikkat etmeliyiz. Bu konular hakkında sizlerle tecrübelerimizi paylaşacağız.

Apple markasının üretmiş olduğu kulaklık kalite ve görsel açıdan müşteri memnuniyeti oluşturduğundan fiyatına bakılmaksızın tercih edilmektedir. Dolayısı ile maliyeti satış rakamının altında olması Çin’li arkadaşlarında dikkatini çekmiş olacak ki yazılım dahil orjinalinin birebir aynısını imal etmeyi başarmışlar. Önceden ürün kalitesine, ağırlığına, seri numarasına, telefon ile eşleştiğinde verdiği performansına bakılarak kolay şekilde anlaşılıyordu. Ama artık sadece Aplle yetkili servislerin anlayabildiği cihazlar üretiliyor. Bu sebeple Airpods Pro ve Apple Watch alırken oldukça dikkatli olmalıyız.

  • Çakma Airpods Pro Nasıl Anlaşılır ;Eğer Airpod Pro’yu sıfır alıyorsak satın aldığımız firmanın Yetkili satıcı ya da kurumsal bir firma olmasına dikkat etmeliyiz. Bu gibi durumlar ile karşılaşılması halinde en azından iade hakkımızı kullanabiliriz. İkinci el Airpods Pro alacaksanız işiniz biraz daha zor olacak. Satın almadan önce ürünün kutusunun ve faturasının olmasına dikkat edebilirsiniz. Şimdi diyeceksiniz ” Airpods Pro yapan faturasını mı yapamayacak? ” Bu yöntem sadece tedbir amaçlı olacaktır. Fatura sahibi ile satıcının kimliği eşleşiyor mu? ona bakmak lazım. Ayrıca Airpods Pro’yu almadan önce bir yerden orjinalini temin edip ürün kalitesinin karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Orjinal airpods pro 25 gr gelirken yansanayii Airpods daha hafif gelmektedir. Ürünün telefonunuza eşleştirdikten sonra telefonunuza yansıyan seri numasını sorgulayabilirsiniz. Kalite kalite üretilen Airpods pro 1. sınıf çakma modellerini sadece Apple yetkili servisleri anlayabilmektedir. Aslında en çok dikkat etmemiz gereken konu fiyatıdır. Sıfırı 5000 ürünü 1500₺ almaya çalışıyorsak, bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir “dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olabiliriz.” Çakma Airpods Pro ve Apple Watch
  • Çakma Apple Watch Nasıl Anlaşılır ; Sahte Apple Watch eski serilerinden ziyade yeni seri olan 6-7 modellerinden daha fazla karşımıza çıkmaya başlamıştır. Özellikleri, ağırlığı, görsel kalitesi dahil birebir aynısı maalesef yapılabilmektedir. Airpods Pro’da olduğu gibi sıfır almak istiyorsak, kurumsal satıcıları ya da apple bayilerini tercih etmeliyiz. Amazon dahil, yurtdışı sitelerinde satışı oldukça yaygındır. İcloud hesap tanımlamasından seri numarasına kadar birebiri üretilen bu ürünlerin 1. kalite Apple Watch sadece Akasya avm ve Zorlu Avm’de bulunan yetkili servisler, özel yazılımlar ile anlayabilmektedir. İkinci el Apple Watch 7 alırken ürünün kutusunun ve faturasının olmasına özen göstermeliyiz. Malzeme kalitesine, ağırlığına, kordon kalitesine dikkat etmeliyiz. Ve seri numarasını Apple garanti sorgulama sorgulamalıyız.

Apple ve diğer marka ikinci el ürünleri alırken kutu ve faturasının olmasına ve kurumsal firmalardan almaya özen göstermeliyiz. Mümkün olduğunca orjinal bir ürünle kıyaslama yapmalıyız. Özellikle Sahte Airpods Pro orjinaline nazaran ses kalitesi daha kötü olacaktır. Ülkemizde yansanayii olarak adlandırılan bu ürünlere Çakma airpods pro, İmitasyon airpods pro, Replika airpods pro olarak adlandırılabilir.

İkinci el Airpods Pro ve Apple Watch Alan Yerler

İkinci el Airpods pro uyguna almak isterseniz ikinci el alımına yönelebilirsiniz. Tabii ki bu alışveriş sırasında yukarıda belirttiğimiz özelliklere dikkat etmeliyiz. İkinci el airpods pro ve Apple Watch 7 alan yerler konusunda sizlere hizmet vermeye hazırız. ikinci el airpods pro alan yerler, Apple watch alanlar gibi sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. Eğer fiyat sizin için uygun ise alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı