+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Bursa İkinci El Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bölgeler

İstanbul, Kocaeli, Çanakkale, Tekirdağ’dan sonra Bursa ilimizde de hizmet vermeye başladık. 7 yıllık tecrübemiz ile ikinci el elektronik ürünlerinize talibiz. Kullanmakta olduğunuz ve artık işinize yaramayan elektronik bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, Playstation 5 ve Playstation 4 model elektronik ürünlerinizi Bursa ilinin tüm ilçelerinden nakit olarak satın alıyoruz. İkinci el elektronik ürünleri nakite çevirmek artık bakkaldan bir ekmek almak kadar kolay. Yapmanız gereken bizi aramak, fiyat almak ve alışverişi gerçekleştirmek. Diğer firmalar gibi ödemeyi 1-2 gün sonra değil anında alıyorsunuz. Bursa ikinci el alan yerler www.ikincielainir.net olarak Alışverişin toplam süresi en fazla 15 dk sürüyor. Satın aldığımız ürünleri başlıklar halinde inceleyelim.

Bursa İkinci el Bilgisayar Alanlar

İkinci el kullanmadığınız ya da artık ihtiyacınızı karşılamayan Asus, MSI, Hp, Acer, Casper, Monster marka bilgisayarlarınızı Bursa içi adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. İstanbul içi en geç 1 saatte alım yapıyorken Bursa’da anlaştığımız tarihten itibaren 1 iş günü içerisinde alım yapabiliyoruz. Satmak istediğiniz ürün için fiyat almak istiyorsanız 0532 270 18 82 numaradan bizi arayarak ikinci el bilgisayarınızın garanti durumu, kutu ve fatura olup olmadığı, daha önce servis dahilinde ya da haricinde işlem görüp görmediği, özellikleri hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Gerekli detaylar incelendikten sonra mesaj yolu ile teklifimizi iletiyoruz.

Bursa 2, El Cep Telefonu Alan Yerler

Her geçen gün yeni modellerin çıktı cep telefonlarında teknolojiyi takip etmek günümüz şartlarında oldukça zorlaşmaktadır. Bütçemize katkı sağlamak amacı ile artık kullanmadığınız 2. El cep telefonlarınıza talibiz. Bursa’nın bir çok ilçesinde hizmet vermekteyiz. İkinci el cep telefonlarınız için bizden fiyat alabilirsiniz. Fiyat vermek için istediğimiz bilgiler;

  • Kutu Fatura olup olmadığı
  • Eğer garantisi var ise kaç ay kaldığı
  • Daha önce tamir görüp görmediği
  • İphone modeller için pil sağlığı yüzdesi
  • Çalışmayan bir aksamının olup olmadığı

Bize ulaştığınızda bu bilgiler doğrultusunda sizlere fiyat verebiliriz. Anlaştığımız taktirde en geç bir iş gününde ödemeyi hesabınızda göreceğinizden endişeniz olmasın.

Bursa Fotoğraf Makinesi Alım Satım

Bursa İli ikinci el fotoğraf makinesi satmak istediğinizde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Bir hevesle ya da eğitim için alınmış, giriş seviyesindeki fotoğraf makinelerinizi değerinde alıyoruz. Satın alma kriterlerimiz içinde, kameranın güncel model olması ve kutusunun faturasının olması gerekmektedir. Bursa ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler olarak Bursa’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İkinci el fotoğraf makinesi satmak için ;

  • Kutusu ve fatura durumu
  • Üzerinde aksesuar olarak hangi model lens bulunduğu
  • Shutter Sayısı
  • Garantisinin olup olmadığı
  • Marka ve Modelinin tam bilgisi

Bu bilgiler bize verdikten sonra en geç 15 dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz üzere kutu fatura olmayan ürünleri satın almayı tercih etmiyoruz. Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz.

Bursa Hakkında

Bursa, Türkiye’nin Marmara bölgesinde bulunan büyük bir şehirdir. Bu şehir, aynı ismi taşıyan Bursa ili’nin merkezidir ve tarihî, kültürel ve ekonomik açıdan büyük bir öneme sahiptir. İşte Bursa hakkında bilmeniz gereken bazı temel bilgiler:

Tarih: Bursa’nın tarihi çok eski zamanlara kadar uzanır. Antik dönemlerde Bitinya Krallığı’nın başkenti olarak bilinir. Ayrıca Bizans ve Roma İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır. Bursa, 13. yüzyılda Osmanlı Türkleri tarafından fethedildi ve Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk başkenti oldu.

Kültürel Miras: Bursa, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlüdür. Şehirde Osmanlı dönemine ait pek çok tarihi eser bulunmaktadır, bunlar arasında Bursa Kalesi, Yeşil Camii, Yeşil Türbe ve Ulu Camii gibi önemli yapılara örnek verilebilir. Ayrıca Bursa, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Bursa ve Cumalıkızık Köyü ile de tanınır.

Doğal Güzellikler: Bursa, çevresindeki dağlar ve doğal güzelliklerle çevrili bir şehirdir. Özellikle Uludağ dağı, Bursa’nın sembollerinden biridir ve kış sporları için popüler bir destinasyondur.

Ekonomi: Bursa, Türkiye’nin önemli ekonomik merkezlerinden biridir. Otomotiv endüstrisi, tekstil, gıda üretimi ve tarım gibi birçok sektörde faaliyet gösteren sanayi ve ticaret şehri olarak bilinir.

Nüfus: 2021 verilerine göre, Bursa şehri yaklaşık 3 milyon kişilik bir nüfusa sahiptir ve Türkiye’nin en büyük dördüncü şehri konumundadır.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı