+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Beykoz İkinci El Bilgisayar Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi Alan Yerler

Yayınlayan: admin
Kategori: Bölgeler
Beykoz İkinci El Alan Yerler

Beykoz İkinci El Bilgisayar Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi Alan Yerler olarak profesyonel ve güleryüzlü ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Şeffaf ve Profesyonel satın alma hizmeti için Beykoz İkinci El Alan Yerler ile ilgili sayfamızda, 2. El Bilgisayar, Fotoğraf Makinesi, Macbook, Tablet, Cep Telefonu, Notebook, Televizyon ve Playstation gibi cihazlarınızı değerinde adresinizden nakit olarak alan şirketimiz, şeffaf ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Günümüzün teknolojik araç ve  gereçleri hızla gelişmektedir. Böylelikle aynı orantıda fiyatlarda artış gözlemlenmektedir. Günümüzde oldukça yaygınlaşan 2. el alım ve satım yerlerinde ürününüzü satıp yerine bir üst versiyon ürünler alabilir ve nakit ihtiyacınızı bu şekilde çözebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle Sarıyer’in  tüm semtlerinde hizmet veren firmamız, Beykoz İkinci El Bilgisayar Alan Yerler, Laptop, Macbook, Cep Telefonu ve Fotoğraf Makinesi gibi teknolojik ürünlerinizi değerinde satın alarak nakit ödeme yapmaktadır.

Beykoz ilçesinin bir çok semtinde kapınızda ödeme yapmaktayız.

  • Anadoluhisarı
  • Beykoz
  • Çavuşbaşı
  • Çubuklu
  • ikinci el Göksu
  • Merkez Köyler
  • Paşabahçe
  • Tokatköy

Satma ihtiyacı hissettiğiniz ürününüzün marka ve model bilgisi hakkında bizi bilgilendirin. Cep telefonunuzun Watsapp uygulaması üzerinden satmak istediğinizin ürünün detaylı fotoğraflarını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Satmak istediğiniz  ürünün kutusu, faturası, aldığınız zaman yanında bulunan aksesuarlarının satış esnasında yanınızda bulundurmanız her iki taraf içinde avantajına olacaktır. Üründe herhangi bir problem var ise (kırık, çizik, çatlak, çalışmayan aksam) bunları bizlere önceden iletmeniz gerekmektedir.

Firmamız ile birlikte sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve güvenli ticaret ilişkileri kapsamında mutlu müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız..


İstanbul Güzel İlçelerinden Beykoz 2. El ve Sıfır Satın Alma Hizmeti

Satın alma sürecinin şeffaf ve güvenilir ve hızlı bir süreçten geçmekte olup, sitemiz üzerinde yer alan numaramıza Whatsapp üzerinden satmak istediğiniz cihaz fotoğraflarını göndermeniz sonrasında telefon üzerinden bir fiyat belirlenir ve fiyat mutabakatından sonra Beykoz ilçesinde yer alan tüm mahalleleri kapsayan adresinizden satın alma süreci başlamış olur. En geç 3 saatte adresinize gelen uzman ekibimiz, cihazınızı değerinde nakit ödeyerek teslimatı sağlanmış olur. İkinci El Playstation ve İkinci el televizyon Alan yerler olarak da hizmetlerimiz sürmektedir.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı