+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Apple Yenilenmiş Macbook Satıyor

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Duyurular

Apple telefonlarda iade aldığı telefonları yenileyip, ülkemizde sıfırlanmış telefon adı altında tekrar kullanıcıların beğenisine sunmaktaydı. Bu işlemi sadece telefonlarda yapan Apple, yenilenmiş ürünlerinin sayısını arttırıyor. Ama bu sefer Apple Yenilenmiş Macbook satıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı garanti kapsamında iade edilen ürünlerin detaylı bakımı yapıldıktan sonra satışa çıkarılmaktadır.

Apple satış politikası gereğince hasar görmüş, garanti dışı kalmış herhangi bir ürünü Apple belirlediği bir meblağ karşılığında yenileme yapılabiliyor. Ya da üretici kaynaklı durumlarda (piksel hatası, ses sorunları,Touch Id hatası) Apple eski ürünü alarak yenisini kullanıcıya vermektedir. Yalnız verdikleri ürünler sıfır değil, yenilenmiş ürünlerdir.

En Uygun Macbook Fiyatları

Ülkemizde fiyatların Dolar kuru ile doğru orantılı olarak artmasından dolayı Apple Ürün fiyatları oldukça yüksektir. Ekonomik sebeplerden dolayı ikinci El Macbook Pro almak yerine, yenilenmiş Apple ürünlerini tercih edebilirsiniz. Üstelik Macbook yenilenmiş ürünlerine 1 yıl kadar garanti vermektedir.

Yeni Model Macbook almak isteyenler için Apple, kullanılma sunulmuş olan en yeni cihazlarını seçenekler arasında bulunduruyor. Apple teknoloji dünyasında devrim niteliği taşıyan, M1 Pro, M1 Max işlemcili, 14 ve 16 inç Macbook Pro modellerini yenilenmiş ürünler arasında yerini aldı.

Apple, M1 Pro ve Max Macbook Pro Yenilenmiş Ürünlerini Satıyor

İade ya da değişim talebi ile gelen ikinci el ürünleri Apple sıkı bir yenileme sürecinden geçirerek satışa sunmaktadır. Normalde  fatura tarihinden itibaren iki (2) yıl olan ürünlere,  yenilenme aşamasında 1 yıl garanti verilmektedir. Yenilenmiş ürünleri satın almak isteyenler Apple sertifikalı Yenilenmiş ürün mağzalarında satışa sunulmaktadır. Apple sertifikalı yenilenen ürünler, sıkı ve detaylı yenileme sürecinden geçmektedir. İkinci el Apple ürünleri olsa da sıfırından ayırt etmeniz çok zor olacaktır. Eğer piyasa fiyatının altında Apple ürün bulmak gibi bir niyetiniz var ise, bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Apple refurbished (yenilenmiş) ürün fiyatlarından bazıları;

14 İn. Macbook Pro Yenileme Ücreti

  • M1 Pro 8 çekirdekli CPU ve 14 çekirdekli GPU: 1.799 dolar ( Orijinal 1.999 dolar)
  • M1 Pro 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU: 2.249 dolar (Orijinal 2.499 dolar)

16 İnch Macbook Pro Yenileme Ücreti

  • M1 Pro 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU: 2.249 dolar (Orijinal 2.499 dolar)
  • M1 Max 10 çekirdekli CPU ve 32 çekirdekli GPU: 3.149 dolar (Orijinal 3.499 dolar)

Eğer ikinci el takıntınız yok ise bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer ikinci el bilgisayarınız var ve yenilemek istemiyorsanız, macbook nakit alım aşamasında sizelere yardımcı olmak isteriz. İkinci el Macbook alım satım konusunda hizmet vermekteyiz. İkinciel macbook alan yerler, 2, el mac alanlar, ikinci el mac alanlar gibi sorularınıza yanıt bulmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı