+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Apple Watch Series Pro 8

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Apple İphone 14 modeli ile , Apple Watch Series Pro 8 modelinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Bu modelin en çok dikkat çeken özelliği ekstrem spor ile uğraşan arkadaşlar için daha dayanıklı bir yapıya ve büyük bir görsele sahip olması . Genelde aynı seriden 3 farklı model piyasaya süren Apple bu senede bir sürpriz yapmayarak 3 model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Apple Watch series 8 pro bu modelin en üst düzey modeli olacak.

Apple Watch Series 8 Pro Kaç Saat Şarj Gidiyor?

Kullanıcıların bu akıllı saatlerde en çok dikkat ettiği konu şarj süresidir. Huwaei kullanıcıları şarjlarının 3 gün dayandığını söylerken, Apple Watch modellerinde bu 1 güne kadar düşebiliyor. Apple tanıtımını yapacağı Apple Watch 8 pro modelinde şarj süresinin 2 gün gitmesi bekleniyor. Yapılan yorumlarda beklentiyi karşılamayacak gibi görünüyor. Dış tasarımı ve marka değeri bu açığın önüne geçip geçmeyeceği merakla bekleniyor. Düşük güç modu sayesinde bu sürenin daha da uzaması bekleniyor.

Apple Watch modeli diğer modellerden farkı şarj süresinin yanı sıra görsel olarak diğer modellerin aksine dairesel olması bekleniyor. Ama bir diğer görüş tasarımının değişmeyeceği ve diğer modellerden %7 oranında daha büyük olacağı. Daha çok ekstrem sporlarla uğraşanlar için tasarlanan bu model Casio G-Shock kullanıcılarının dikkatini çekebilir. Zorlu aktivitelerde dayanıklı olması için, titanyum kasaya sahip olabilir.

Tansiyon ölçümünün bu modelde olmaması bekleniyor. Yeni ısı sensörü sayesinde, kan basıncı ve şeker ölçümü yapılmayacak gibi duruyor. Yani açıkçası Apple bu modelde, kullanım olarak saat kullanıcılarını hedef almış gibi görünüyor.

Apple Watch 8 almak isterseniz ve eski Apple saatinizi satmak isterseniz bizi arayabilir fiyat alabilirsiniz. İkinci el Apple Watch alan yerler arayışınıza cevap olarak www.ikincielalinir.net hizmet vermek isteriz. 2. el apple aksesuarlarınızı kullanılır vaziyette olması şartı ile nakit olarak satın alıyoruz. İkinci Apple Watch, Apple Airpods, Apple Airpods Max, Apple Pencil model ürünlerinizi adresinize kadar gelerek nakit şekilde satın alıyoruz. 0532 270 18 82 numaradan dilerseniz arayarak dilerseniz mesaj yolu ile iletişime geçebilir bizden fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı