+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

2018 Tavsiye Edilen Samsung Cep Telefonu Modelleri

Yayınlayan: admin
Kategori: Tavsiyeler
Samsung Cep Telefonu Modelleri Tavsiyeleri 2018

2018 yılı ikinci çeyreğinde sektör içerisinde uzman ekibimiz tarafından yapılan araştırmalar sonucunda, her bütçeye uygun Samsung Cep Telefonu Modelleri. Samsung Cep Telefonu fiyatları ve kampanyalar için hazırladığımız bu yazımız tam sizler için.

2018 yılına özel cep telefonları ikinci el olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz birçok Samsung marka telefon vardır. Bütçemiz bazen sıfır telefon almak için yeterli olamayabilir. Haliyle bizlerde sizler için 2.el Samsung  fiyatlarını araştırdık. Çoğumuzun  yüksek modelde ve özellikte cep telefonu alma isteiğimizin bir nedeni vardır. Seyahate çıktığımızda, turistik bir gezide, hatıra ve anı olarak kalsın diyerek öz çekim yapmak ya da doğayı fotoğraflamak  isteriz. Bu sebepten ötürü telefonumuzun kamerasının oldukça özellikli ve iyi kalitede resim çekmesini isteyebiliriz. Samsung fotoğraf kalitesinin apple nazaran daha iyi olduğunu bilmeyenler yoktur.

Amacımız fotoğraf çekmek ise Samsung S8 ve Samsung S9 serisini tavsiye edebiliriz. Yüksek çözünürlüğü ve su altında fotoğraf çekme özelliği ile anılarınızı depolamanıza katkı sağlayacaktır. Fotoğraf çekimi dışında yoğun iş temponuza yardımcı olması amacı ile telefon  almak istiyenlerimiz vardır. Çeşitli programları 6,3 ınch ve quad hd ekranı sayesinde rahatlıkla bir tablet edası ile kullanabileceğiniz Samsung Galaxy Note 8 yoğun çalışan işadamları için tasarlanmış sağlam bir telefondur. Bunların yanında cep telefonunu iş veya fotograf çekinmek dışında müzik dinlemek ve oyun oynamak için kullanmak isteyen arkadaşlar için tavsiyelerimiz. Fiyat açısından uygun ve diğer telefonlardan pekte aşağı yanı kalmayan j serisi;
Samsung J5, Samsung j7, Samsung J7 prime (core,pro) modelleri deneyebilirsiniz.

En iyi şekilde yüksek sesle müzik dinleyenlerimiz içinde Galaxy S-9 cep telefonlarımızı sizler için öneriyoruz.Sizlerde en uygun fiyatlarla istediniz cep telefonlarına sahip olabilirsiniz. Cep telefonu satın alma hizmeti sağlayan firmamız, değerinde ve adresinizden nakit satın alma işlemi yapan firmamız, konuda yer verilen marka içinde profesyonel ekibimizi arayarak satın alma işlemi sağlayabilirsiniz. Samsung sıfır ve ikinci el cep telefonu alınır.

İkinci El Samsung Cep Telefonu Alırken ve Satarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Aldığınız ürünün  modeline herhangi bir hasarının olup olmadığına (çizik,çatlak,su teması)  dikkat etmelisiniz. Yurtdışı ya da garantili olup olmadığını Samsung kendi sitesinden, yurtdışı kayıtlı olup olmadığınıda e-devlet üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. İkinci el cep telefonu alırken en çok dikkat etmemiz gereken konu kutu ve faturasını aldığımız kişiden talep etmeliyiz.

Eğer, ürünü sizler bir başkasına satıyor iseniz kendi çıkarımıza olan durumları karşı tarafa da uygulamalıyız. Telefonun bir kusuru var ise söylemeli, olumsuz durum var ise karşı tarafı uyarmalı ve ikinci el cep telefonunu  kutusu faturası ile teslim etmeliyiz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı