+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

2. el profesyonel fotoğraf makinesi fiyatları

2. el profesyonel fotoğraf makinesi fiyatları

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Bilgiler

Profesyonel kamera almak için sağlam bir bütçe ayırmak gerekebilir. Yeni başlayanlar için fotoğraf makinesi tavsiyelerimizde önerdiğimiz kameraların bile fiyatları oldukça yüksekti. Eğer bu işe gönül verdiyseniz bu bütçeleri gözden çıkarmanız gerekecektir. Yeni başlıyorsanız eğer kesinlikle bu işi daha önce yapmış, fotoğraf sanatına gönül vermiş kişilerin tecrübe ve tavsiyelerini kulak ardı etmemenizi tavsiye ederim. Sıfır fotoğraf makinesi fiyatları ikinci el piyasasının nerdeyse iki katına çıkmıştır. Fotoğraf makinesi alsanız lens almaya paranız kalmayabilir. Bu makalemizde sizlere 2. el profesyonel fotoğraf makinesi fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. ikinci el fotoğraf makinesi fiyatları, ikinci el profesyonel kamera satan yerler, 2. fotoğraf makinesi nerden alınır gibi sorularınıza başlıklar halinde cevap bulmaya çalışacağız.,

2. El Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Eğer fotoğraf işine yeni başlıyorsanız ya da bütçeniz sıfır fotoğraf makinesi alımına yetmiyorsa ikinci el fotoğraf makinesine yönelebilirsiniz. Fiyat olarak daha uygun olacak ve istediğiniz kameraya ulaşmanız daha kolay olacaktır. Arttırdığınız bütçe ile harici lens alabilir hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. İkinci el fotoğraf makinesi fiyatları hakkına bir kaç örnek vereceğim. Bu modeller özellikle yeni başlayanlara tavsiye edeceğim modellerden oluşmaktadır.

  • Canon 1100 D 18+55 Lens ile ikinci el fiyatı : 1600₺ – 2000₺ arasındadır.
  • Canon 600D 18+55 Lens ile ikinci el fiyatı : 2500₺-3000₺
  • Canon 700D 18+55 Lens ile 2, el fiyatı : 3000 ₺-3500₺
  • Nikon 3100 18-55 Lens ikinci el fiyat :1250₺ – 1750₺
  • Nikon 5100 18-55 Lens 2, el fiyat 1500₺ -2000₺
  • Canon 60D 18-135 mm Lens ile 2, el fiyatı 4000₺ civarında seyretmektedir.
  • Canon M50 Vlogg Set ikinci el fiyatı 7000₺ – 8000₺ arasındadır.

İkinci el fotoğraf makinelerinin fiyatlarını belirleyen faktörler vardır. Satın alırken bunun değerlendirmesini iyi yapmalısınız. Kar etmek isterken elinizdekinden de olmayın. Mutlaka bir bilenden destek almaya çalışın. Eğer çevrenizde bu işten anlayan tanıdığınız yok ise sıfırına en yakın olan ve garantisi devam eden ikinci el fotoğraf makinelerine yönelebilirsiniz. Ayrıca bu fiyatlar sürekli olarak değişiklik gösterebiliyor. Güncel fiyatları internet satış sitlerinden edinebilirsiniz.

İkinci El Profesyonel Kamera Satan Yerler

ikinci el profesyonel kamera almaya karar verdiyseniz ve bulunduğunuz şehir İstanbul ise İstanbul ikinci el fotoğraf makinesi satan yerler arıyorsanız, gitmeniz gereken ilçe Eminönü olacaktır. Fotoğraf makinesi piyasasının kalbi Hayyam Pasajı ve Doğubank İş Hanın’da atmaktadır. Belirlediğiniz modelin sıfır fiyatı hakkında bilgi edindikten sonra mağazaları gezerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Fotoğraf Makinesi Nerden Alınır

Eğer İstanbul’da değilseniz ikinci el fotoğraf makinesi almak için ikinci el alım satım sitelerinden faydalanabilirsiniz. Sahibinden.com Letgo gibi ikinci el satış sitelerinde daha fazla seçenek arasından kameranızı seçebilirsiniz. Yalnız internet sitesinden yaptığınız alışverişlerde kesinlikle önden ödeme yapmayın. Get ve Param güvende seçeneği alışverişi güven içerisinde yapabilirsiniz.

2, el fotoğraf makinesi alan yerler olarak ikinci el fotoğraf makinesi alım satım konusunda bizleri aramaktan çekinmeyin. ikinci el aldığınız kameradan memnun kalmayıp satmak isterseniz bizden fiyat alabilir satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı