+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

2, el Playstation Alanlar

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Kullanılmayan ikinci el playstation alım satım konusunda hizmet veren firmamız bu konuda hizmet vermektedir. Kullanıcılar, Özellikle Playstation 5 piyasaya çıktıktan sonra, eski oyun konsollarını elinden çıkarmak istemiştir. 2, el playstation alanlar arayışınıza son vermek adına ikinci el playstationlarınızı adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz.

ikinci el elektronik ürün satmak zaman zaman zahmetli hal alabiliyor. Ürünümüzü değerinde satmak, dolandırılmamak, zahmetsiz şekilde ürün satmak her kullanıcının istediği bir alışveriş şeklidir. Çeşitli siteler aracılığı ile satışa çıkarılan ürünlerin satışı zaman alabiliyor. Sebep olarak alakasız mesajlar ile muhatap olmak, ürünü teslimatında problemler, dolandırılmama kaygısı gibi etkenler. Bu sıkıntıları en aza indirmenin en bilinen yolu, ikinci el elektronik ürün satışı için profesyonel bir destek almaktır.

İkinci El Playstation Fiyatı

2, el playstation fiyatını belirleyen etkenler;

  • Ürünün garantisinin olup olmadığı (var ise kaç ay garantisinin kaldığı
  • Aksesuar olarak yanında ne verildiği (Kaç adet kol, kaç adet oyun, vr gözlük vs. yanında ne verileceği.
  • Kutusunun ve faturasının bulunup bulunmadığı
  • Daha önce işlem görmüş olup olmadığı,
  • Kullanım amacı ( Kafe vb. yerlerde ticari faaliyetler için kullanılmış ise fiyata olumsuz açıdan etki edebilir.)
  • Donanımsal herhangi bir arızasının bulunup bulunmadığı

Playstation alırken dikkat edilmesi gereken hususlar, fiyatı belirlerken size yardımcı olabilir.

Playstation 4 Alım Yaptığımız İlçeler

İstanbul’un bütün ilçelerinden alım yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakası playstation alım satım, İstanbul Avrupa yakası playstation alım satım konusunda bizi arayabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor; Satmak istediğiniz oyun konsolunuzu detaylı şekilde fotoğraflarayak wp üzerinden resimlerini bize atıyorsunuz. Modeline ve kozmetik durumuna göre fiyatlandırma yapıyoruz. Fiyatı kabul etmeniz durumunda İstanbul içi adresinize kadar gelerek alışverişi gerçekleştiriyoruz. Ödeme şeklini talebinize göre nakit ya da eft şeklinde gerçekleştiriyoruz.

2, el Ps4 alanlar, ikinci el playstation alım satım, 2, el ps5 alan yerler, ikinci el playstation alan yerler arayışlarınızda adresinize kadar gelerek nakit satın alıyoruz. Playstation yanında ikinci el elektronik ürünlerinizi de almaktayız. Bizden fiyat almadan ürün satmayın

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı