+90 532 270 18 82
7/24 Çağrı Merkezi
İstanbul, Türkiye
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

2, El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler

Yayınlayan: İlker KOÇ
Kategori: Tavsiyeler

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına ikinci el elektronik ürünlerimizi yenisi ile değiştirmek isteyebiliriz. Ya da kullanmaktan sıkıldığımız, işimize yaramadığını düşündüğümüz ikinci el elektronik ürünlerimizi satmayı planlayabiliriz. Bu elektronik cihazlar arasında bir heves ile alınan fotoğraf makineleri de bulunmaktadır. İkinci el cep telefonları ve 2, el bilgisayarın satışı fotoğraf makinelerine göre daha kolaydır. Peki ikinci el fotoğraf makineleri nereye, nasıl satılır? 2, el fotoğraf makinesi alan yerler, ikinci el fotoğraf makinesi alım satım, canon alan yerler, nikon alan yerler gibi sorular google arama motorunda sıkça sorulan sorular arasındadır.

Canon Fotoğraf Makinesi Kaç Para?

Fotoğraf çekme hobisine ilk başlayan arkadaşların merak ettiği soru ‘Canon Fotoğraf Makinesi Kaç Para?’. Ya da Nikon fotoğraf makinesi kaç para? Bu sorulara net bir cevap vermek malesef mümkün değil. Satın almak ya da satmak istediğimiz kameranın modeline göre sorumuzun cevabı farklılıklar gösterebilir. Ya da kameranın üzerindeki aksesuar, lens gibi faktörler fiyata artı yönde etki edebilmektedir. Mesela Canon 600D 18-55 mm 6 ay garantili fotoğraf makinesi kaç para diye bir soru sorduğumuzda, ortalama bir cevap verebiliriz. ikinci el alım satım sitelerinde gerekli filtreleri uygulayarak sorumuzun cevabını bulabiliriz. Bu filtreler;

  • Marka
  • Model
  • Lens Modeli
  • Garanti süresi
  • Shutter Sayısı
  • Kozmetik temizliği (ezik kırık çatlak vs olup olmadığı)
  • Kutusunun, faturasının ve garantisinin olup olmadığı

2. El Canon & Nikon Alan Yerler

İkinci el canon ya da nikon marka fotoğraf makinelerinizi İstanbul Avrupa yakasında bulunan Doğubank İşhanı ve Hayyam Pasajında satışını gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız buralarda satışı yapmak istediğinizde ön fiyat almanız mümkün olmayabilir. Kamerayı görmeden fiyat almanız zor olacaktır. Bu sebeple alışveriş sonrası, ya da öncesi, fiyat bakımından hayal kırıklığına uğrayabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu işlem sizlerin vakit ve nakit kaybına uğramanıza sebeb olacaktır. Bu kaybınızı ortadan kaldırmak adına, bizi arayabilirsiniz ve fiyat alabilirsiniz. Fiyat sizin için makul oranda olduğu takdirde adresinize kadar gelerek alışverişi gerçekleştirebiliriz. 2, el fotoğraf makinesi alanlar arasında yaklaşık 7 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Fiyat verebilmemiz için yukarıda saydığımız maddeler hakkında bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatSapp Hattı